Пенсійна реформа не підвищить добробут громадян – політолог

  4 Сiчня, 2019 10:45
  Олексій Якубін вважає, що основна мета проведення реформи пенсійної системи – зменшити кількість громадян України, які отримують пенсії.

  Політолог Олексій Якубін вважає, що продовження реформи української пенсійної системи шляхом впровадження накопичувальної системи не призведе до підвищення рівня добробуту громадян.

  У коментарі для golos.ua він зазначив, що основна мета проведення реформи пенсійної системи - зменшити кількість громадян України, які отримують пенсії.

  "Проблема була в тому, що уряд в 2018 році, коли приступили до реформування, говорили, що за 3 місяці треба розробити закон про накопичувальному рівні пенсійної системи. За весь рік цей закон навіть не було внесене в Раду. Виходить, що начебто є коаліція, і є більшість, і міністр А.Рева відноситься до більшості, тим не менш, це не було зроблено", - заявив політолог.

  За словами Якубіна, в українського уряду немає бачення, яким буде фінальний результат проведеної пенсійної реформи.

  Нагадаємо, з 1 січня 2019 роки відбудеться підвищення мінімальної пенсії на 172 гривні до 1669 гривень для осіб старше 65 років і зі стажем роботи не менше 30 років для жінок і 35 - для чоловіків.

  Теги : пенсійна реформа пенсіонери пенсія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів