Озброєні молодики намагались захопити офісну будівлю в Києві

  9 Лютого, 2017 13:53
  Вибивання боргів переростає у відвертий кримінал.

  У четвер, 9 лютого, група невідомих спробувала захопити офісну будівлю в центрі Києва. Близько обіду декілька чорних мікроавтобусів заблокували під’їзди до офісної будівлі на столичному Печерську. Молодики спортивної статури намагались потрапити до будівлі.  Свої спроби потрапити всередину вони пояснили начебто боргом одного зі співробітників офісного центру. На відмову відчинити двері молодики пригрозили застосуванням сили.

  Нападники не змогли точно пояснити, яку організацію представляють. Спочатку вони назвались членами громадської організації, потім – співробітниками охоронної фірми, а поліції, яка приїхала на виклик, сказали, що просто прогулюються.

  Водночас, поліція виявила у одного з "колекторів" при собі мисливський карабін. Відповідь на запитання "навіщо людині карабін у центрі Києва?" вражає своїм цинізмом: "Я просто збирався з друзями піти в тир постріляти".

  Як він опинився зі зброєю біля офісного центру, молодик так і не зміг пояснити. 

  Керівник групи повідомив, що вони представляють інтереси київської компанії "Аромаленд". В коментарі виданню UA1 представник ТОВ "Аромаленд" підтвердив, що група озброєних молодиків представляє інтереси їхньої компанії.

  Теги : кримінал Київ рейдерське захоплення ТОВ "Аромаленд"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів