"Ощадбанк" витратив на вдосконалення двох своїх сайтів 2,5 млн грн

  5 Листопада, 2018 09:15
  Обсяг замовлення і зарплати виконавців, невідомі, бо замовник не оприлюднив договір.

  ПАТ "Державний ощадний банк України" замовило ТОВ "Уамастер Україна" послуги з розробки веб-сайтів на суму 2,5 млн гривень із ПДВ.

  Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему держзакупівель ProZorro.

  Так, цьогоріч нададуть 15 послуг із розробки нових сервісів і сторінок чи заміни наявних сервісів на сайті "Ощадбанку" та його програми підтримки підприємництва "Будуй своє".

  Обсяг замовлення і зарплати виконавців, невідомі, оскільки замовник не оприлюднив договір. У звіті про його укладення лише вказано, що "якість послуг повинна відповідати вимогам, що звичайно пред’являються до такого роду послуг".

  Засновницею столичної агенції "Уамастер Україна" зі статутним капіталом 1 тис. гривень є Ольга Висовень, а директором – Юрій Висовень.

  У 2017 році "Ощадбанк" замовив "Уамастер Україна" розміщення свого сайту на хостингу Amazon із технічною підтримкою за 1 млн гривень, а в 2016 році – рекламних інтернет-послуг на 2,38 млн гривень. Інших державних підрядів фірма не отримувала.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро розслідує справу про заволодіння 20 млн доларів "Ощадбанку". Серед підозрюваних у привласненні грошей, зокрема, народний депутат Станіслав Березкін та його син Максим.

  Одним із ключових фігурантів цього розслідування також є заступниця голови правління "Ощадбанку" Ірина Земцова, пов’язана з народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським.

  Теги : Ощадбанк держзакупівлі prozorro
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів