Новий голова прикордонників: Недофінансування сягає мільярда гривень

  2 Серпня, 2019 11:20
  Зокрема, прикордонники з березня не отримують грошову допомогу на оздоровлення.

  Новопризначений голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив про катастрофічну ситуацію з фінансуванням відомства.

  Про це посадовець розповів в інтерв’ю ВВС Україна.

  За його словами, недофінансування складає 938 млн гривень, найкритичніше – із забезпеченням паливно-мастильними матеріалами.

  Крім того, прикордонники з березня не отримують грошову допомогу на оздоровлення.

  "На даний момент борги щодо невиплати підлеглим грошової допомоги на оздоровлення, які накопичилися, становлять 291,4 млн гривень", – сказав він.

  "Вчора я сказав, що ніхто ні за яких умов не отримає цю допомогу – ні в адміністрації, ні в регіональному управлінні чи управлінні прикордонного загону. Бо грошей немає. А от відділ прикордонної служби, який несе службу безпосередньо з охорони державного кордону – однозначно. Бо забрати в цих людей в мене не підніметься рука", – пояснив Дейнеко.

  Дейнеко пояснює, що п’ятий президент Петро Порошенко обіцяв підвищити зарплату прикордонникам на 30%, як і для інших військовослужбовців. Однак заборгованість у доплаті з березня склала 159 млн гривень, і ця сума тільки накопичується.

  "Зараз ми намагаємося взяти фінансування з четвертого кварталу і посунути наперед, аби можна було б хоч якось людям повернути борги", – додав керівник служби.

  Нагадаємо, середня зарплата слідчого ДБР становить понад 46 тис. гривень.

  Теги : Порошенко Держприкордонслужба борги зарплата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів