Нові тарифи на тепло вступлять в дію тільки після нового року – нардеп

  13 Листопада, 2018 11:59
  Олена Бабак прогнозує збільшення суми, яка виділяється на субсидії, в бюджеті на 2019 рік.

  Народний депутат Олена Бабак заявила, що у зв'язку з регуляторними процедурами нові тарифи на тепло після всіх публічних обговорень і регуляторних процедур вступлять в дію тільки після нового року.

  У коментарі для golos ua нардеп зазначила, що люди не побачили і не побачать до початок січня змін у тарифі на опалення, тому що регуляторний процес ще не почався.

  "Тільки пішли обговорення в містах. До середини або до кінця цього місяця підприємства тільки подадуть в регуляторні органи перегляд тарифів на опалення. Тобто розмір субсидій не збільшується", – пояснила Бабак.

  За її словами, до другого читання закону про бюджет буде запропоновано збільшити суму, яка виділяється на субсидії.

  "Ви чули заяву президента, який дуже потурбувався про народ України і сказав уряду, що мовляв ви ж дивіться, щоб усім вистачило. Думаю, що до другого читання закону про бюджет ми побачимо збільшення суми на субсидії. Тобто ці моменти будуть враховані", – додала нардеп.

  Нагадаємо, експерт з питань енергетики Валентин Землянський заявив, що тарифи на газ для населення могли залишитися незмінними. У Кабінету міністрів України був інший вихід - жити відповідно до достатків.

  Теги : опалення субсидії держбюджет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів