НАЗК робить повну перевірку декларації Поплавського

  3 Червня, 2019 13:33
  НАЗК почали розглядати справу Поплавського після звернення журналістів.

  Національне агентство з питань корупції (НАЗК) робить повну перевірку задекларованих статків нардепа і "співочого ректора" Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського.

  Про це інформує Bihus.Info з посиланням на відповідь з агентства.

  Зазначається, що в НАЗК почали розглядати справу Поплавського після відповідного звернення юристів журналістського проекту.

  "Повна перевірка декларації полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення", – пояснюють у відомстві.

  Раніше журналісти знайшли у декларації Поплавського невідповідності. Зокрема, ректор забув вказати користування житловим будинком площею 1067 кв. м, хоча регулярно викладає фотографії з цього будинку в своїх офіційних акаунтах в соціальних мережах "Facebook", "Instagram" з хештегом "дім".

  Нагадаємо, за результатами повних перевірок декларацій, проведених в 2017-2019 роках, встановлено, що народні депутати України у своїх деклараціях вказали недостовірні відомості на загальну суму 8,5 млрд гривень.

  Теги : декларація поплавський НАЗК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів