Нардепи пропонують підвищити пенсії для громадян із понад 40-річним стажем

  27 Березня, 2018 16:51
  Законопроект пропонує збільшити коефіцієнт нарахування виплат з 1% до 1,35% за один рік страхового стажу

  Народні депутати від партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" пропонують підвищити пенсії громадянам, які мають більше сорока років страхового стажу.

  Ініціаторами відповідного проекту закону № 8187 "Про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо належного пенсійного забезпечення осіб, які мають 40 і більше років страхового стажу" виступили, зокрема, народні депутати Ірина Констанкевич, Тарас Батенко, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Віталій Купрій, Віктор Шевченко.  

  Так, документ пропонує змінити механізм нарахування пенсій для згаданої категорії громадян та збільшити коефіцієнт нарахування виплат з 1% до 1,35% за один рік страхового стажу.

  "Слід переглянути механізм пенсійного забезпечення громадян, які сплачували страхові внески понад 40 років. Це справедливе рішення", – йдеться у повідомленні на сайті партії.

  Автори законопроекту також зазначили, що підвищені пенсії отримають переважно мешканці сіл і невеликих населених пунктів. Через невелику альтернативу робочих місць поза межами великих міст більшість селян усе життя працювали на одній роботі з незначним окладом. З огляду на це їхні пенсії значно поступаються виплатам, які мають мешканці столиці або великих індустріальних міст, відзначають в УКРОПі.

  "Держава повинна подбати про селян, які десятиріччями сумлінно працювали на розвиток української економіки. Ми зобов’язані забезпечити гідну старість усім українським пенсіонерам", – підкреслюють в "Українському об’єднанні патріотів".

  Як повідомлялося раніше, Міністерство соціальної політики має намір збільшити розмір пенсій на 20% у 2019 році.

  Теги : пенсії партія "УКРОП" підвищення громадяни
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів