"Надо поговорить" – у Києві протестуватимуть проти телемосту з російськими пропагандистами під АП та NewsOne

  8 Липня, 2019 13:26
  Націоналісти збираються під Офісом президента Зеленського, небайдужі кияни протестуватимуть біля будівлі NewsOne.

  Одразу кілька акцій протесту проти телемосту українського телеканалу NewsOne та російського пропагандистського каналу "Россия 24" пройдуть сьогодні у Києві – під Офісом президента та біля телеканалу NewsOne.

  Інформація про це з’явилася на сторінках організаторів у Facebook.

  Акція протесту об’єднаних українських націоналістів "Надо поговорить" розпочнеться о 14 годині біля Офісу президента на Банковій.

  Націоналісти мають намір висунути президентові Володимиру Зеленському вимогу – "протягом 24 годин дати адекватну відповідь на підготовку кремлівського інформаційного шабашу. Мова йде про так званий "телеміст" між телеканалом Віктора Медведчука NewsOne і кремлівськими пропагандистами з "Россия 24".

  У соціальній мережі Facebook відмітилось близько 300 бажаючих прийти на зазначену акцію.

  Водночас понад 2 тисячі киян збираються під телеканалом NewsOne на мітинг з назвою "Ідемо на телеміст!". Початок анонсується о 20.00.

  На думку адвокатки родичів героїв Небесної сотні Євгенії Закревської, проведення телемосту з російським прогандистським каналом – суперечить рішенню Окружного адмінсуду щодо трансляції "России 24".

  Закревська нагадує, що у згаданому рішенні від 29 травня 2018 року йдеться, зокрема, про таке: "розповсюдження програм телеканалу "Россия 24" призводить до порушення інформаційної безпеки держави, що проявляється в поширенні завідомо спотвореної інформації, яка розпалює національну ворожнечу, посягає на права та свободи людини".

  "Тобто анонс зазначеного телемосту це фактично повідомлення про злочин, який посадові особи телеканалу мають намір вчинити. Злочин, якому СБУ, нацполіція мають запобігти, а інформацію внести в ЄРДР в порядку ст. 214 КПК України протягом 24 годин. Сподіваюсь це вже зробили", – наголошує адвокатка.

  Нагадаємо, телеміст між телеканалами анонсували на  російському пропагандистському телеканалі "Россия 24" 7 липня. Він запланований на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

  Теги : Росія Медведчук Володимир Зеленський NewsOne Євгенія Закревська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів