На ремонт усіх доріг України потрібно 2 трлн грн – "Укравтодор"

  17 Серпня, 2018 11:13
  За словами радника глави "Укравтодору", 95% доріг експлуатуються понаднормово.

  Радник голови "Укравтодору" та колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава заявив, що на ремонт усієї дорожньої мережі України, включно з мостами, потрібно приблизно 2 трлн гривень.

  Про це він сказав в ефірі Громадського.

  За словами Кави, серед доріг загального користування в Україні – 95% доріг експлуатуються понаднормово. Ці дороги потребують капітального ремонту, але експлуатуються через те, що не було достатнього фінансування.

  Він зауважив, що за всі роки незалежності України інфраструктура фінансувалася за "залишковим принципом". Зараз ситуація дещо змінюється, однак той пробіл, який був у фінансуванні дорожньої галузі за ці 20 років, подолати за короткий період неможливо.

  "Для того, щоб відремонтувати всі дороги і мости України необхідно близько 2 трильйонів гривень. Очевидно, що така сума зараз виділена не буде ... Крім бюджету, інших джерел немає і бути не може", – наголосив радник голови "Укравтодору".

  Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив, що з 2020 року на українські дороги щороку витрачатимуть понад 65 млрд гривень.

  Теги : Укравтодор дороги ремонт доріг кава
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів