На поточний ремонт АП планують витратити понад 960 тис грн

  12 Березня, 2019 18:46
  За даними Державного управління справами, на поточний рік фінансування ремонтних робіт капітального характеру не передбачено.

  В Адміністрації президента України планують здійснити поточний ремонт орієнтовною вартістю понад 960 тис. гривень. Про це повідомили в Управлінні адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на інформаційний запит УНН.

  Так, у 2019 році в Адміністрації президента України (адміністративний будинок по вул. Банковій, 11) планується здійснення поточного ремонту, зокрема, сантехнічних систем, покрівлі, фасадів, внутрішніх приміщень, які знаходяться в незадовільному санітарно-технічному стані, орієнтовною вартістю 960,35 тисяч грн.

  За даними Державного управління справами, на 2019 рік фінансування ремонтних робіт капітального характеру не передбачено.

  Натомість, у 2020-2021 рр. в Адміністрації президента планується здійснення реставрації приміщень та системи пожежогасіння.

  Нагадаємо, раніше в Адміністрації президента України заявили, що упродовж року вжили необхідних заходів для боротьби з корупцією та не вбачають високих корупційних ризиків у своїй діяльності.

  Теги : Адміністрація Президента ремонт гроші
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів