На державних шахтах відключили електрику через підвищення тарифів на 32% – Герус

  1 Серпня, 2019 12:31
  Герус звернув увагу на бездіяльність з цього приводу Міненерго, яке займається виключно питанням роздержавлення Калуської ТЕЦ.

  Представник президента в уряді Андрій Герус заявив, що на шахтах ДП "Торецькугілля" 31 липня відключили турбокомпресори і клітьовий підйом, що унеможливлює видобуток вугілля.

  Про це Герус повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  Електроенергію відключили у зв’язку з підвищенням у липні тарифів на 32%. На шахтах працюють 2 708 осіб.

  "Повну бездіяльність та відсутність інтересу до вирішення проблеми демонструє міністерство енергетики. Головне, що "реформу" енергоринку зробили, тарифи різко виросли і тепер деякі монополії заробляють більше", – зазначив Герус.

  За словами представника Зеленського, Міненерго займається питанням приватизації Калуської ТЕЦ, незважаючи на борг міста перед станцією у 230 млн гривень і низку інших порушень.

  "Фактично зараз із державної власності пробують вивести єдине генеруюче підприємство, яке у Бурштинському острові є конкурентом ДТЕКу (Західенерго)", – зауважив він.

  Герус також попередив чиновників, що ті сядуть у тюрму, як тільки "відступлять від закону хоч на міліметр", а Калуську ТЕЦ все одно повернуть у державну власність.

  Нагадаємо, за тиждень після парламентських виборів заборгованість з виплати зарплат гірникам понад 20 державних шахт зросте на 530 млн гривень та складе близько 1 млрд гривень.

  Теги : електроенергія тарифи Міненерго шахти Кабмін Андрій Герус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів