Москаль про рекомендації МОЗ лікарям навчатися за серіалами: Вас куриця клюнула в одне місце?

  11 Квiтня, 2018 12:04
  Геннадію Москалю не сподобалися поради відомства українським лікарям щодо навчання за медичними серіалами.

  Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль різко прокоментував рекомендацію Міністерства охорони здоров’я українським лікарям навчатися за медичними серіалами.

  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "А що – класна ідея! Складає хтось іспит із ендокринології й переказує 12-й епізод третього сезону "Доктора Хауса". Після закінчення вузу такий медик пропише хворому від тиску третю серію "Швидкої допомоги". Для підняття життєвого тонусу будуть давати флешку з "Медсестрою Джеккі", а особливо важким хворим скинуть посилання на серіал "Реанімація", – зазначив Москаль.

  Щодо цієї сиуації глава Закарпатської ОДА також згадав один віршик: "И пришёл к Айболиту Барбос: "Меня курица клюнула в нос!".

  "Вас що там у Мінздоров’я – дійсно куриця клюнула в одне місце? То рекомендую нетрадиційне лікування – візьміть на озброєння шприц із "Кавказької полонянки", а потім подивіться "Пролітаючи над гніздом зозулі"!", – обурився Москаль.

  Як відомо, раніше в МОЗ України порекомендували українським лікарям звернути увагу на медичні серіали, які будуть не тільки цікаві, але й навчатимуть.

  Нагадаємо, протягом 2017 року понад 50% відсотків пацієнтів відмовились від лікування через брак коштів.

  Теги : Геннадій Москаль МОЗ критика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів