Мін'юст з дівчатами у віночках і червоною стрічкою відкрив оновлений корпус Лук'янівського СІЗО

  22 Грудня, 2018 08:55
  У міністерстві дійшли висновку, що далі тримати людей в жахливих умовах неможливо, тому розпочали ремонт корпусів.

  Один із корпусів Лук'янівського СІЗО пережив капітальний ремонт .

  Про це йдеться в сюжеті ТСН.

  Як зазначається, в Мін’юсті дійшли висновку, що далі тримати людей в жахливих умовах неможливо, тому розпочали ремонт корпусів.

  "Поки що оновили одну будівлю із п'яти, відкрили її помпезно – дівчат у вишиванках та з віночками на голові змусили мерзнути на холоді. Хлібом-сіллю не зустрічали, але без перерізання стрічки не обійшлося", – пишуть журналісти.

  Повідомляється, що новий двоповерховий корпус розрахований на 25 камер та 100 людей.

  "У слідчих ізоляторах перебувають здебільшого люди, відносно яких ще немає рішення суду. І де-юре, вони не винні. Тому ми зобов'язані, держава зобов'язана забезпечити нормальні умови їх перебування", – заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

  Так, в оновлених камерах більше вільного місця, чисті стіни і підлога, нові меблі і матраци.

  "Подекуди навіть є телевізори – щоправда каналів лише три, а працює взагалі один із мультиками", – йдеться у повідомленні.

  Ремонт робили самі засуджені – з будівельної бригади.

  "Обдирали стіни, шпаклювали, штукатурили, вирівнювали. Двері ставили, вікна ставили всі ці, санвузли", – перерахував Анатолій Олексюк.

  Зазначається, що вже до нового року в цьому корпусі з'являться нові мешканці – їх частково переведуть із "Катьки", де розпочнуть довгоочікуваний ремонт.  Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції України має намір провести ремонт Київського (Лук’янівського) слідчого ізолятора за 120 млн гривень у 2019 році.

  Теги : міністерство юстиції Чернишов Лук'янівське СІЗО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів