Мінінформполітики витратило вже 400 млн грн на захист інформаційного простору

  9 Липня, 2019 12:28
  Найбільше міністерство витратило коштів на соціальні ролики.

  Міністерство інформаційної політики з 2017 року на захист інформаційного простору витратило 401 млн гривень із держбюджету.

  Про це повідомив у Facebook очільник StateWatch Гліб Канєвський.

  Згідно зі звітами міністерства, першого року – у 2017-му – на інформаційну безпеку виділили 33,6 млн гривень. Торік витрати зросли більше ніж в 10 разів – до 358,3 млн гривень.

  За словами експерта, найбільше (164,5 млн гривень) витратили на соціальні ролики, на розміщення інформації на захист національного інтересу у ЗМІ – 124,3 млн гривень, публічні заходи – 51,5 млн гривень.

  До кінця 2019 року на захист інформпростору планують витратити 100 млн гривень; загальні витрати на Мінінфорполітики сягнуть 545 млн гривень.

  "Якщо держава вже два роки витрачає сотні мільйонів на захист інформаційного простору, а Медведчук в цей самий час стає медіа-магнатом і запускає кремлівський телеміст в голови масам. То на мою думку бюджетні гроші були витрачені на вітер", – пише Канєвський.

  Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення не може позбавити телеканал соратника Медведчука "NewsOne" ліцензії.

  Телеміст між телеканалами анонсували на російському пропагандистському телеканалі "Россия 24" 7 липня. Його було заплановано на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

  Водночас у Києві планувалося одразу кілька акцій протесту проти телемосту – під Офісом президента Зеленського та біля телеканалу NewsOne.

  Пізніше телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону "Надо поговорить".

  Теги : РФ держбюджет Міністерство інформполітики Медведчук NewsOne
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів