Мешканці окупованого Луганська з 4 ранку займають черги за "паспортом ЛНР"

  29 Квiтня, 2019 13:47
  "Паспорт ЛНР" дасть мешканцям ОРДЛО пільги на отримання російського паспорта і громадянства РФ.

  Деякі з мешканців окупованої  частини Луганська з четвертої ранку займають черги за "паспортом ЛНР", аби згодом отримати російський паспорт і російське громадянство.

  Про це інформує Лига.нет з посиланням на джерела.

  Один із луганських співрозмовників додає, що спочатку такі "паспорти" отримують бойовики, потім "міністерства".

  У довгих чергах стоїть і проросійськи налаштована молодь, представники якої хочуть виїхати на схід Росії навчатися і не мають на підконтрольній Україні території родичів.

  Луганчанка Марина підкреслила, що ті, хто отримує українські пенсії, не хочуть ризикувати. "Отримання російського паспорта не означає, що сюди прийдуть російські пенсії. Вони це розуміють і кажуть, що їм російське громадянство не потрібне".

  За її словами, це стосується і тих, хто має родичів на підконтрольній Україні території. "Вони мають біометричний паспорт, все зрозуміло".

  Від російського паспорта відмовляються усі проукраїнськи налаштовані мешканці окупованого Луганська.

  Як повідомляють джерела видання, сьогодні, 29 квітня, окупанти завчасно складають списки охочих отримати російські паспорти.

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін спростив видачу російського громадянства для мешканців окупованого сходу України.

  Водночас секретар РНБО Олександр Турчинов вважає, що видача російських паспортів на окупованій частині Донбасу може призвести до офіційної війни з Росією.

  Теги : Путін бойовики ЛНР РФ ОРДЛО російська пропаганда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів