Мер Сум понад півроку виписував собі щедрі премії – НАЗК

  8 Лютого, 2019 13:28
  Особистий вклад у результати роботи Олександр Лисенко оцінював на власний розсуд.

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало 14 адмінпротоколів на Сумського міського голови Олександра Лисенка.

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  Зазначається, що Лисенко в умовах реального конфлікту інтересів видавав розпорядження про преміювання працівників виконавчого комітету міськради, в тому числі себе.

  Міський голова Сум, зокрема, на власний розсуд і бачення оцінював особистий вклад у результати роботи й упродовж 7 місяців встановлював самому собі премії у розмірі 65-270% до суми свого посадового окладу, надбавок та доплат.

  Таким чином, він вчинив дії, що караються накладенням штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 2 ст. 172-7 КУпАП). Крім того, Лисенко не повідомив про наявність конфлікту інтересів, за що передбачено штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч.1 ст. 172-7 КУпАП).

  Нагадаємо, Нацагентство з питань запобігання корупції направило у суд 16 протоколів щодо проректора Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського Петра Ковальова.

  Теги : Суми НАЗК премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів