Мангер із електронним браслетом зможе вільно пересуватись, не попереджаючи слідство

  31 Травня, 2019 12:08
  Також Мангер залишиться без закордонного паспорта до липня.

  Шевченківський райсуд Києва 31 травня зобов’язав підозрюваного у замовленні вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера носити електронний браслет.

  Про це щойно поінформували активісти з руху "Хто замовив Катю Гандзюк?".

  Також він залишається без закордонного паспорта і не зможе покинути країну.

  "Наявність електронного браслета означає, що є можливість слідкувати та контролювати підозрюваного. Сподіваємось, що прокуратура та СБУ робитимуть це і відслідковуватимуть, куди Мангер ходить "рішати" свої проблеми", – написали активісти.

  Зазначається, що термін продовжили до 1 липня 2019 року.

  Водночас суд дозволив Мангеру вільно пересуватися в межах області, не попереджаючи про це слідство, зауважила речниця ГПУ Лариса Сарган Українській правді.

  У відповідь захисник підозрюваного пов’язав необхідність розширити межі вільного пересування з необхідністю виконання своїх чиновницьких обов’язків.

  Нагадаємо, суд за клопотанням прокуратури змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт з обов'язком носити електронний браслет помічнику народного депутата Ігорю Павловському, який фігурує в кримінальному провадженні про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

  У свою чергу начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням ГПУ, член групи прокурорів у справі Гандзюк Володимир Паровой заявив, що слідство вважає, що підозрювані в нападі на активістку Катерину Гандзюк не хотіли її вбивати, тому їм пом'якшили кримінальну статтю у цій справі.

  Теги : суд електронний браслет Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів