Клієнтці "Ощадбанку" видали в касі фальшиві долари

  29 Листопада, 2018 18:12
  В "Ощадбанку" почалося службове розслідування за фактом видачі в касі клієнтці фальшивих доларів.

  У Києві у відділенні "Ощадбанку" на вулиці Половецькій, 7/13, клієнтці видали дві фальшиві купюри 10 і 20 доларів. В "Ощадбанку" почалося службове розслідування за фактом видачі в касі клієнтці фальшивих доларів, передають Українські Новини.

  "Банк в обов'язковому порядку відпрацьовує всі клієнтські скарги. За тими скаргами, де є необхідність, проводиться службове розслідування. За вказаною нагоди розпочато службове розслідування", - повідомили в банку.

  Раніше журналістка Людмила Обертинська в Facebook повідомила, що в "Ощадбанку" клієнтці видали дві фальшиві купюри.

  "Жінка, яка отримала гроші з валютного депозиту, виявила, що касирка дала їй дві фальшиві купюри 10 і 20 доларів. Намагалися викликати касирку (яка на той момент десь була), довго вирішували - дзвонити їй або сама прийде. Не додзвонилися. Звинуватили клієнтку в тому, що вона сама повинна перевіряти гроші, а не касир, тому що касир не має апарату і не повинен розбиратися в купюрах. Після цього (і після загальних аргументів, що це трохи не так), віддали людині гривні замість фальшивок", – написала журналістка.

  Нагадаємо, арбітражний трибунал в Парижі 26 листопада виніс рішення на користь українського державного "Ощадбанку" за позовом про компенсацію за втрачені в Криму активи.

  Теги : Київ Ощадбанк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів