Горбатюк про розслідування справ Майдану: Більшість злочинів уже розкрито

  21 Листопада, 2018 12:39
  Слідством встановлено обставини скоєння злочинів, а також виконавців і організаторів.

  Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що більшу частину із 4,7 тис. злочинів проти активістів Євромайдану вже розкрито.

  Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Йдеться, за словами Горбатюка, про те, що встановлені обставини скоєння цих злочинів, а також виконавці, організатори, замовники та пособники, у тому числі так звана середня ланка осіб, через яких давалися вказівки.

  Він зазначив, що всього підготовлено та вручено підозри 442 особам, до суду передано 279 обвинувальних актів. Під вартою перебувають 13 осіб.

  Загалом, додав Горбатюк, проведено 30 тис. слідчих дій, наразі перевіряється на причетність до цих злочинів понад 15 тисяч осіб, у тому числі правоохоронців.

  "Результати є, вони сильно відчутні. Можна сказати, що основна, найважливіша частина роботи вже проведена", – підсумував начальник управління спецрозслідувань.

  Нагадаємо, раніше начальник управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк заявив, що керівництво ГПУ блокує завершення додаткових слідчих експериментів у справах Майдану на вул. Інститутській у Києві.

  Теги : Майдан Євромайдан сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів