Глава Львівщини боротиметься з трудовою міграцією "страшилками" про роботу за кордоном

  11 Вересня, 2018 14:10
  Саме в такий спосіб Синютка вважає за краще спонукати громадян залишатися в Україні.

  Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка збирається боротися з трудовою міграцією в регіоні за допомогою буклетів-"страшилок" та обмеження реклами працевлаштування за кордоном.

  Про це він заявив під час апаратної наради 10 вересня, передає ZAXID.NET.

  За словами Синютки, більшість кадрових агенцій, що займаються працевлаштуванням жителів Львівщини за кордоном, працюють нелегально або ж порушують умови ліцензій.

  Також голова Львівської ОДА висловив занепокоєння щодо стану інформаційної кампанії на тему роботи українців за кордоном. Він доручив обласному управлінню Державної міграційної служби виготовити буклети з інформацією про ризики такого працевлаштування.

  "Напишіть людям про реальні страхи. Коли людей, які приїжджають, б’ють, забирають паспорт, залишають ні з чим і людина працює, як раб. Треба дати це людині в руки і сказати: "Людино, подумай! Ти сьогодні тут можеш заробити 12-14 тисяч, а там ти отримаєш 17 тисяч. Порахуй, скільки ти витратиш на проживання, на харчування". Бо в нас же панує думка, що там полито медом, а людині при отриманні паспорта треба сказати правду!", – роз’яснив підлеглим методи роботи очільник Львівщини.

  Крім того, на думку Синютки, потрібно обмежити поширення реклами працевлаштування українців за кордоном. "Це остання справа – спонукати людей виїжджати!", – заявив він.

  Нагадаємо, на постійній основі за кордоном працюють понад 3,2 мільйона українців, а на сезонні заробітки щороку виїжджає до 9 мільйонів громадян.

  Теги : мігранти Львівська область олег синютка трудова міграція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів