Геращенко розповів про свою роль в інсценуванні вбивства Бабченка

  30 Травня, 2018 20:40
  За словами нардепа, він допомагав робити так, щоб у організаторів вбивства було повне уявлення того, що це реальність.

  Народний депутат Антон Геращенко вважає, що українські правоохоронні органи все зробили правильно щодо інсценування вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

  Про це він сказав у коментарі для телеканалу NEWSONE.

  "Уже після того, як сталося інсценування вбивства Аркадія Бабченка, я був проінформований про це і допомагав робити так, щоб у організаторів було повне уявлення того, що це реальність. Тому я і представники Нацполіціі робили такі заяви, які були потрібні для створення в очах замовників повного враження про те, що їх замовлення виконано", – розповів депутат.

  Геращенко зазначив, що операцію потрібно було довести до самого кінця, а не зупинити її на моменті, коли спецслужби дізналися про плануванні замаху на журналіста, щоб задокументувати замовників.

  "Для того, щоб задокументувати організаторів і замовників, тому що і для світової спільноти і для українського суду потрібно більше фактів, тому коли зробили так, що у організаторів було чітке розуміння, що замовлення виконане, ми зробили ряд тих дій, які були задокументовані і після документування яких організаторам вже не відкрутитися від відповідальності. Українські правоохоронці все зробили правильно", – резюмував Геращенко.

  Як повідомлялося раніше, опозиційний російський журналіст Аркадій Бабченко живий, а замах на нього був інсценуванням Служби безпеки України (СБУ).

  Теги : Антон Геращенко Аркадій Бабченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів