Генштаб пояснив продовження термінів призову в армію

  11 Вересня, 2018 13:18
  Продовження осіннього призову в армію обумовлено збільшенням чисельності призовників для комплектування військ Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

  У Генеральному штабі Збройних сил України роз'яснили указ чинного президента Петра Порошенка про продовження осіннього призову в армію.

  Продовження осіннього призову в армію обумовлено збільшенням чисельності призовників для комплектування військ Національної гвардії і Державної прикордонної служби, повідомили в Генеральному штабі ЗСУ на Facebook.

  Так, згідно з указом про внесення змін до указу президента 15 лютого 2018 №33 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу в 2018 році» передбачається продовження терміну призову громадян України на строкову військову службу в грудні місяці.

  У Генштабі зазначили, що з метою раціонального розподілу навантаження в зв'язку з цим на призовні і військово-лікарські комісії, продовження терміну призову дозволить призовних комісій більш якісно провести заходи вивчення, проходження медичного огляду, підбору і призначенням призовників в команди вищевказаних військових формувань.

  Як відомо, Порошенко збільшив термін призову на строкову військову службу в 2018 році з 2 до 3 місяців.

  Нагадаємо, правоохоронці затримали двох військовослужбовців і одну цивільну особу, які займалися продажем амфетаміну.

  Теги : ЗСУ Нацгвардія Генштаб Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів