Гендиректору заводу-виробника "мінометів Пашинського" повідомили про підозру

  5 Лютого, 2019 14:51
  Встановлено, що, маючи гроші на рахунках, очільник підприємства не виплачував працівникам зарплатню.

  Генеральному директору ПАТ "Завод "Маяк" повідомили про підозру за невиплату заробітної плати працівникам на суму понад 11 млн гривень.

  Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

  Зазначається, що з грудня 2017 по вересень 2018 керівник заводу не виплачував заробітну плату 380 працівникам підприємства.

  "Зважаючи на заборгованість перед робітниками та за наявності коштів на рахунках очільник підприємства здійснював інші платежі, розтрачував кошти на господарські потреби та навіть надавав фінансову допомогу стороннім суб’єктам господарської діяльності", – говориться в повідомленні.

  В прокуратурі додали, що наразі вирішується питання про обрання керівнику підприємства запобіжного заходу.

  Слід зазначити, завод з березня 2018 року очолює Володимир Гаврилов – колишній чоловік та співмешканець Лідії Гаврилової, яка очолює Державну аудиторську службу України та є підозрюваною в незаконному збагаченні.

  Як відомо, завод "Маяк" входить до концерну "Укроборонпром" і відомий виробництвом мінометів "Молот", від розривів якого з 2016 року загинуло 13 військовослужбовців.

  Можливі порушення у виробництві мінометів "Молот", перевіряла людина глави комітету ВР з нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського. Сам нардеп від "Народного фронту", як відомо, є ініціатором виробництва "Молотів". 

  Теги : прокуратура сергій пашинський підозра завод Маяк заборгованість
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів