Фукс: Коломойський – це енциклопедія

  6 Лютого, 2019 10:49
  В Україну, каже Фукс, переїхав на запрошення в 2014 році Коломойського.

  Український мільярдер Павло Фукс дружить з олігархом Ігорем Коломойським 20 років.

  Про це він розповів в інтерв’ю Економічній правді.

  "Раніше, коли не було інтернету, щоб про щось дізнатись, я телефонував Коломойському. Бо Коломойський – це енциклопедія", – заявив олігарх.

  На думку Фукса, Коломойський – один із найрозумніших людей в Україні.

  "Я вважаю, що в Україні це один із найрозумніших людей, який може розповісти вам, скільки осіб брало участь у битві під Бородіно, скільки гармат у кого було, зброї, прізвища генералів. А щодо Другої світової війни він вам може розповісти таке…", – додає він.

  Бізнесмен зауважує, що на момент повного переїзду з Росії в Україну мав лише готівку, а запрошення отримав від Коломойського у 2014 році: мовляв, в Україні – демократія і дуже вигідний час для ведення справ.

  До слова, бізнесмен Павло Фукс народився у Харкові, потім переїхав до Москви, де заробив капітал. У 2015 році Фукс отримав новий український паспорт.

  Однак український олігарх продовжує вести свій бізнес у Росії. Зокрема, є одним зі засновників компанії, відомої за проектом "Москва-сіті".

  Статки Фукса журнал "Фокус", куди він увійшов у 2017 році, оцінив у 270 млн доларів.

  В Україні Фукс відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.  

  Нагадаємо, раніше Фукс пригадував, як уперше на 8 місяців приїхав назад в Україну, аби аби домогтися від Тимошенко отримати борги підприємств Пінчука, Ахметова і Коломойського. 

  Теги : Коломойський РФ Павло Фукс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів