Freedom House закликали Україну захищати права людей в період воєнного стану

  27 Листопада, 2018 16:49
  В організації зазначили, що будь-які обмеження свобод повинні бути обґрунтованими і відповідати принципам демократичного суспільства.

  Міжнародна неурядова організація Freedom House закликала українську владу обґрунтовувати можливе обмеження конституційних прав громадян під час воєнного стану.

  Про це йдеться в повідомленні організації.

  "Український уряд має ретельно збалансувати інтереси національної безпеки і захист прав людини в зв'язку з реакцією на загрозу безпеці країни, які мали місце в Азовському морі. Введенням в дію воєнного стану знімається захист ряду фундаментальних свобод, зокрема свободи зібрань, пересування і самовираження. Ми закликаємо українську владу лімітувати застосування будь-яких обмежень прав людини... Будь-які обмеження фундаментальних свобод повинні бути прозоро обґрунтованими і повинні відповідати принципам демократичного суспільства", – йдеться в повідомленні.

  За словами директора програм в Європі і Євразії Марка Берендта, основні права і свободи, гарантовані Конституцією, повинні максимально захищатися в Україні, особливо в міру наближення до виборчого періоду 2019 року.

  НагадаємоВерховна Рада України підтримала законопроект №9338 (доопрацьований) про затвердження указу президента Петра Порошенка "Про введення воєнного стану в Україні" за основу та в цілому. Народні обранці погодили запровадження в Україні воєнного стану з 9 години 28 листопада 2018 року строком на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року та в 10 областях та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

  Теги : воєнний стан freedom house права людини демократія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів