Екологічне лихо в Криму: КПВВ "Каланчак" та "Чаплинка" тимчасово призупиняють роботу

  7 Вересня, 2018 13:15
  Перетнути адмінмежу з окупованим півостровом можливо через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі.

  З метою збереження життя та здоров`я громадян та персоналу митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка".

  Про це повідомляється на сайті Територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

  "6 вересня 2018 року, з метою збереження життя та здоров`я громадян, які проживають біля адмінмежі з ТОТ АР Крим і слідують через КПВВ та персоналу митниці ДФС, в зв’язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі "Титан" на території ТОТ АР Крим прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можливо через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі.

  В тимчасово закритих КПВВ митники ДФС продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних засобів будуть здійснювати лише в екстрених випадках та в разі крайньої необхідності, наголошують в ДФС.

  Крім цього, вказується, що громадяни України з окупованого півострову, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні будуть оформлятися в спрощеному порядку.

  У свою чергу глава Нацполіції Сергій Князєв на своїй сторінці в Facebook повідомив, що поліція на КПВВ "Каланчак" несе службу в засобах захисту.

  "Металеві частини автомата миттєво вкрилися корозією. Поліцейські готові надати допомогу всім, хто рятується від екологічної катастрофи та виїжджає з нашого тимчасово окупованого Криму", – написав він, опублікувавши відповідні фото.

  Нагадаємо, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв стверджує, що з високою долею імовірності буде проведена евакуація неповнолітніх з населених пунктів півдня області, які розташовані у близькості до місця розташування заводу "Кримський титан".

  Теги : Крим Херсонська область ДФС завод "Титан" сергій князєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів