Десята частина виділених для субсидій коштів використовується не за призначенням – Кабмін

  18 Жовтня, 2018 15:51
  У 2018 році на пільги і субсидії передбачено 71 млрд гривень.

  Майже десята частина коштів, виділених державою для субсидій громадянам, використовується не за призначенням. Про це під час брифінгу розповів гендиректор Директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.  

  За його словами, у цьому році на пільги і субсидії передбачено 71 млрд гривень. Із яких 7-10% отримують люди, що не мають на це право.

  "Через недосконалу систему контролю за державними коштами, частина з них витрачається не за призначенням та нараховується субсидія особам, що не мають на це права. Люди вказують недостовірну інформацію про свої прибутки і отримують субсидію. Цьому сприяє те, що не передбачено відповідальності за це", – розповів Музиченко.

  Він також анонсував початок роботи гарячої лінії, куди громадяни зможуть повідомляти про незаконне отримання субсидії іншими особами.

  Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що через завищені соціальні нормативи споживання комунальних послуг за перше півріччя було нараховано 5 млрд гривень "зайвих" субсидій.

  Теги : Кабінет Міністрів субсидії Мінсоцполітики Віталій Музиченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів