В Україну не пропустять тих росіян, які не зможуть підтвердити мету поїздки – Держприкордонслужба

  30 Листопада, 2018 15:55
  Відповідно до законодавства про правовий режим воєнного стану, у всіх пунктах пропуску діє особливий режим в'їзду-виїзду.

  Під час дії воєнного стану в Україні не зможуть потрапити громадяни Російської Федерації, які не зможуть підтвердити мету поїздки.

  Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що у всіх пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

  За словами спікера Державної прикордонної служби, відповідно до законодавства про правовий режим воєнного стану, також діє особливий режим в'їзду-виїзду.

  "При перетині кордону іноземцями та особами без громадянства, у тому числі і громадянами Російської Федерації прикордонники здійснюють посилене інтерв'ювання з ними. Також виділяються групи ризиків, які можуть бути причетні до дестабілізуючих заходів на території України", – пояснив Демченко.

  Він зазначив, що особам буде відмовлено в праві в'їзду на територію України, в разі правових підстав і непідтвердження мети поїздки іноземцями.

  Спікер Державної прикордонної служби додав, що ті особи, які мають дипломатичний статус в Україні або є обслуговуючим персоналом транспорту, мають документи, що підтверджують постійне або тимчасове проживання на території України, або які їдуть з поїздками гуманітарного характеру (смерть або хвороба близьких родичів), мають виключення про дозвіл на перетин кордону.

  Нагадаємо, Україна на час військового стану не буде пропускати на свою територію росіян чоловічої статі у віці від 16 до 60 років за незначним винятком.

  Теги : Росія Держприкордонслужба воєнний стан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів