Далекобійники погрожують владі масштабним страйком

  28 Грудня, 2017 09:59
  Перевізники переконані, що на них вирішили нажитися за рахунок нових ліцензійних вимог.

  Далекобійники погрожують влаштувати масштабні акції протесту та перекрити Київ фурами, якщо парламент прийме законопроект №7386, який запровадить жорстке ліцензування вантажоперевезень в країні.

  Із такою заявою виступив директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін, пише UBR.ua.

  Відповідно до документа, який було зареєстровано у Раді 8 грудня, для отримання ліцензії на вантажоперевезення перевізників зобов'яжуть, окрім підтвердження репутації та виконання вимог до автопарку, ще й підтвердити документально фінансову спроможність підприємства.

  Фінзвітності, яка має засвідчити про наявність основних засобів, доходів і активів компанії, від транспортників вимагатимуть щороку.

  Так, підприємство зможе отримати ліцензію на внутрішні перевезення, якщо фінансові активи становитимуть не менше 25,5 тисяч гривень (1,5 тисячі неоподатковуваних мінімумів громадян), якщо воно працює лише з одним транспортним засобом, і 13,6 тисяч гривень (800 "мінімумів") – на кожний наступний.

  Стосовно міжнародних перевезень, то вимоги будуть посилені удесятеро: фінансові активи мають становити на рівні 255 тисяч гривень (15 тис. "мінімумів") і 144,5 тисячі гривень (8,5 тис. "мінімумів") відповідно.

  Бізнесмен вважає, що законодавча ініціатива більше схожа на узаконене вилучення грошей із кишень перевізників, адже такий підхід результатів не принесе і шахраїв з доріг не прибере. Він переконаний, що обурені далекобійники – це набагато гірше, аніж показові виступи політиків: столицю буде перекрито фурами, допоки влада не почує думку перевізників.

  Теги : законопроект страйк вантажоперевезення далекобійники
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів