Через брак коштів водоканали можуть перейти на погодинну подачу води – асоціація

  5 Серпня, 2019 20:16
  З 1 липня в Україні запрацювала нова модель ринку електроенергії, що спричинило її подорожчання для підприємств на 25%.

  В Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія" заявили про можливість переходу водоканалів на погодинну подачу води через брак коштів на оплату електроенергії.

  Про це зазначається в повідомленні на сайті асоціації із посиланням на заяву віцепрезидентки асоціації Ольги Бабій.

  Вона нагадала, що з 1 липня повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, що спричинило подорожчання електроенергії для підприємств на 25%.

  "Піднявши вартість тарифу на передачу для "Укренерго", НКРЕКП не підняла вартість води і каналізації. Зараз усі водоканали країни понесли збитки у розмірі близько 200 млн гривень – за один місяць", – сказала Бабій.

  Вона наголосила, що в серпні коштів для розрахунку вже не буде. Такі ж проблеми у теплокомуненерго.

  "Ми хочемо попередити: з 20 серпня деякі міста вимушені будуть перейти на почасову подачу води, щоб скоротити витрати на електроенергію. Якщо ж ситуація не буде вирішена шляхом законодавчого корегування, водоканали будуть відключати від електропостачання", – сказала представниця асоціації.

  "Укрводоканалекологія" бачить два виходи із ситуації: або збільшити тарифи на водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання на 20%, або дозволити водоканалам та теплопостачальним підприємствам купувати електроенергію за ціною 1,68 гривні.

  Теги : тарифи водоканал тарифи на воду
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів