БППшниця Южаніна звинуватила аграріїв у тиску на податковий комітет ВР

  22 Березня, 2018 11:37
  Депутатка стверджує, що так звані "соєві правки" були схвалені під "насильницьким тиском" аграріїв.

  Глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ніна Южаніна звинуватила аграріїв у тиску на комітет.

  Про це вона заявила під час конференції "Трансфертне ціноутворення: погляд під новим кутом", передає кореспондент UA1.

  За словами Южаніної, у середу, 21 березня, податковий комітет приймав рішення під "насильницьким тиском" аграріїв.

  Йдеться про те, що аграрії прийшли на засідання з вимогою скасувати так звані "соєві правки", які передбачають скасування повернення ПДВ при експорті сої й ріпаку. Зрештою, комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді скасувати ці "соєві правки".

  "Аграрії досягли рішення комітету насильницьким методом. Ми розглядали це питання під тиском людей. Зараз мені зателефонував спікер Верховної Ради Андрій Парубій, який повідомив, що аграрії знову прийшли на засідання комітету", – сказала Южаніна.

  Вона додала, що нині 60% української економіки перебуває в тіні. У зв’язку із цим, за словами глави податкового комітету, планується розробити низку законопроектів, серед яких і введення одноразового декларування.

  "Ми маємо напрацювати одноразове декларування і внести його протягом трьох тижнів у парламент. Якщо буде прийнята рекомендація декларування фізичних осіб, це розв’яже руки державі", – зазначила Южаніна.

  Раніше повідомлялося, що голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує створити наступника податкової поліції – Національне бюро фінансової безпеки, яке буде підзвітне президенту та парламенту.

  Теги : Верховна Рада БПП аграрії Ніна Южаніна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів