Бородай: Ахметов був одним з творців " ДНР"

  17 Березня, 2019 12:39
  Бойовик зізнався, що відібрав у олігарха псевдореспублику.

  Колишній ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Бородай заявив, що український олігарх Рінат Ахметов був одним з творців так званої "республіки". Відео інтерв'ю Бородая розмістив у Твіттер Денис Казанський.  "Я вважаю своїм, може й головним, а може бути й одним з головних досягнень на посту керівника першої "Донецької народної республіки", саме те, що мені цю республіку вдалося віджати в одного з її основних творців – Ріната Леонідовича Ахметова. І ні в які альянси з Ахметовим я категорично не вступав, хоча переговори з ахметовськими людьми я звичайно вів. Вони були неминучі. І організовував ці переговори безпосередньо Олександр Сергійович Ходаковський. Який ніяк не міг стати моїм спадкоємцем, на відміну від Захарченка. Який став на посаду тому, що я прекрасно розумів, що Олександр Сергійович Ходаковський, на той момент, є, скажімо так, офіцером подвійного підпорядкування", – розповів екс-ватажок терористів.

  Бородай зазначив, що через близькість Ходаковського до Ахметова той міг у будь-який момент перейти на бік української влади.

  Також бойовик додав, що представники Ахметова платили гроші польовим командирам "ДНР", щоб ті заявляли про єдину Україну. Більше всіх грошей за це отримував Ходаковський.

  Нагадаємо, Бородай керував бойовиками дуже короткий час і в серпні 2014 року він втік у Росію. Його замінив Олександр Захарченко, якого ліквідували в 2018 році.

  Теги : ДНР Рінат Ахметов бородай
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів