Борги за "комуналку" зросли до 56 млрд грн – нардеп

  25 Лютого, 2019 15:48
  За словами депутата, після 1 травня якщо у людини є заборгованість у розмірі 340 гривень за ЖКП, то вона втрачає право на отримання субсидії.

  В останні місяці борги за житлово-комунальні послуги збільшилися в два рази і складають нині 56 млрд гривень. Про це повідомив народний депутат Віктор Бондар під час засідання погоджувальної ради ВР, передає УНН.

  "У бюджеті закладено 20 млрд гривень на так звану монетизацію субсидій, тобто на видачу людям живими грошима. 20 млрд гривень буде витрачено людьми на ліки, продукти харчування, а далі буде збільшуватися борг за комунальні послуги. Тільки за останні місяці борги за житлово-комунальні послуги збільшилися в два рази і сьогодні складають 56 млрд гривень", – зазначив Бондар.

  Він додав, що є постанова, яка після 1 травня вводить нові обмеження: якщо у людини є заборгованість у розмірі 340 гривень за ЖКП, то вона втрачає право на отримання субсидії.

  Крім того, нагадав депутат, з 1 травня на 20% піднімаються тарифи на газ, на 30% – на електроенергію.

  Раніше повідомлялося, що у  грудні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги збільшився на 17,1%, або на 7 381,3 млн гривень до 50,75 млрд гривень порівняно з листопадом.

  Теги : тарифи борги субсидії комунальні послуги Віктор Бондар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів