Більше 90% доріг в Україні потребують капітального ремонту – екс-заступник міністра інфраструктури

  20 Березня, 2019 10:18
  За словами Олександра Кави, для цього необхідно близько одного трильйона гривень.

  В Україні понад 90% доріг потребують капітального ремонту. На це необхідно близько трильйона гривень.

  Про це в ефірі Громадського повідомив експерт з розвитку транспорту, екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава.

  За його словами, упродовж усіх років незалежності держава не фінансувала розвиток інфраструктури в тих обсягах, які необхідні.

  "Зараз ми маємо понад 90% доріг державного та місцевого значення, які експлуатуються понад встановлені проектом терміни. Тобто це дороги, які треба було капітально відремонтувати 10, 20, 30 або й 40 років тому. Зі 170 тисяч кілометрів це 160 тисяч кілометрів доріг", – зазначив Кава.

  Він навів приклад траси Київ-Одеса, частину якої (219 км від м. Жашків у Черкаській області до Краснознам’янки в Одеській області) побудували у 2003-2004 роках, решта ділянок були побудовані у 70-80 роки.

  "Кошти, які виділяються зараз, – це більше, ніж раніше, але все одно не достатньо, щоб відремонтувати усі дороги в країні. Для цього необхідно близько одного трильйона гривень. Цього року на дороги планують спрямувати лише 6 мільярдів, це сума і з дорогами місцевого й державного значення, і з погашенням боргів", – наголосив екс-заступник міністра інфраструктури.

  Нагадаємо, у місті Барвінкове Харківської області дороги, відремонтовані в 2018 році, "розтанули" разом зі снігом. Тепер прокуратура розслідує можливі зловживання під час їхнього ремонту.

  Теги : дороги ремонт доріг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів