Автодор хотів пустити 18 млн грн на дороги в ОРЛО

  25 Липня, 2018 14:09
  Автодорівці включили у свої плани ремонт підконтрольних терористам доріг Луганщини.

  Луганський автодор, передбачаючи кошти на ремонт автошляхів, виділив майже 18 млн гривень на дороги, розташовані на окупованій території області.

  Про це інформує громадська організація Центр протидії корупції (ЦПК).

  Так, ще у березні цього року служба автомобільних доріг у Луганській області уклала угоду з ТОВ "Євро-Буд Компані" щодо ремонту доріг на 150,11 млн гривень. Однак, як виявилося, серед переліку об’єктів були дороги з нині непідконтрольної території.

  У Луганському автодорі запевнили, що всі кошти будуть виділятися винятково на дороги, які перебувають на підконтрольній території.

  Однак, зауважують у ЦПК, незрозуміло, чому тоді автодор включав у свої плани ремонт підконтрольних терористам доріг, притому, що уряд постановив виділяти гроші з бюджету на окуповані території лише після повернення їх під контроль української влади.

  Після звернення Центру протидії корупції до Держаудитслужби, Укравтодор уклав додаткову угоду, за якою сума договору зменшилася на 17,8 млн гривень. У новій редакції угоди не йдеться про ремонт доріг на території так званої "ЛНР".

  Зауважимо, що це уже не вперше Служба автомобільних доріг у Луганській області прагне ремонтувати дорогу на окупованій частині. Так, у 2015 році вона запланувала на це майже 300 млн гривень.

  Теги : ЛНР Луганська область Укравтодор дороги ремонт доріг центр протидії корупції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів