Автобаза Порошенка купує два Мерседеси за 42 млн грн, погребувавши Майбахами за 30 млн грн

  3 Грудня, 2018 13:05
  Замість того, щоб обрати дешевші автівки, ДУСя вирішила витратити держкошти на більш дорогі.

  Державна організація "Автобаза Державного управління справами" 29 листопада повідомила про намір укласти угоду з компанією "Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц" щодо придбання двох автомобілів Mercedes-Benz S-600 за 41,98 млн гривень.

  Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему ProZorro.

  Автомобілі, які має намір купити ДУСя, повинні бути кольору "чорний металік", із салонами з чорною шкіряною обивкою "ексклюзив порцелян". Вартість кожного авто відповідає близько 750 тис. доларів. Машини мають бути доставлені до кінця 2018 року.

  Президентська автобаза мала можливість купити дешевші автівки, однак обрала найдорожчі. Так, на оголошених у червні та липні торгах ТОВ "Кар тюнiнг ексклюзив" пропонувало броньовані авто Mercedes Maybach 650 за 30,37 млн гривень. Однак жоден інший учасник пропозицій тоді не надав, тому торги скасували через відсутність конкуренції.

  Після двох скасованих торгів Автобаза отримала право провести закупівлю за переговорною процедурою. Однак для переговорів чомусь було обрано не фірму "Кар тюнінг ексклюзив", яка пропонувала у півтора раза дешевші автомобілі, а "Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц" з машинами відповідно до очікуваної ціни замовника.

  Власниками спільного підприємства у формі ТОВ "Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц" є екс-нардеп Таріел Васадзе, його ж компанія ПрАТ "Українська автомобільна корпорація", а також мінорітарні співвласники Олег Слепічев та Михайло Резнік.

  Нагадаємо, у 2018 році Автобаза ДУСі вже придбала машин на 27,91 млн гривень: 15 Тойота Камрі по 0,74 млн гривень за штуку, Тойота Лендкрузер 200 за 2,05 млн гривень, Мерседес V250 L (avant-garde) за 2,35 млн гривень, Мерседес V250 d (avant-garde) за 2,39 млн гривень, Мерседес S560 4M long за 4,47 млн гривень, Мерседес S560 4M long за 5,55 млн гривень,

  На різних стадіях закупівлі, крім вищевказаних мерседесів за 41,98 млн гривень, перебувають також інші автомобілі на ще 8,2 млн гривень.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко автомобілі держзакупівлі Державне управління справами
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів