Аваков виправдовує закупівлю дорогих Mitsubishi такими ж довідками, які узаконили аферу "вишок Бойка"

  12 Грудня, 2016 14:42
  Київська торгово-промислова палата не вважає ціни на авто для поліції зависокими.

  Міністерство внутрішніх справ вважає, що не переплатило за джипи Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 для потреб поліції, посилаючись на експертний висновок Київської торгово-промислової палати.

  Таку відповідь міністерства оприлюднив громадський активіст Олексій Тамразов на своїй сторінці в Facebook.

  Згідно з довідкою від Комісії, автомобілі придбано за ринковими цінами без переплат. Індикативна вартість авто з урахуванням всіх податків, митних зборів становить 1,5 млн гривень, що відповідно до офіційного курсу Нацбанку складає у валютному еквіваленті 59,9 тисяч доларів.

  Раніше "Наші гроші" з'ясували, що середня ціна запланованої закупівлі гібридних джипів Mitsubishi Outlander завищена на 10 млн доларів, або майже 270 млн гривень.

  Єдиним учасником переговорної процедури Центру обслуговування підрозділів Нацполіції про закупівлю 635 автівок стало ТОВ "Ніко Діамант" з пропозицією 959 млн гривень.

  Співвласником цієї фірми є бізнес-партнер одного з найближчих соратників лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка міністра юстиції Павла Петренка.

  Крім того, відомство пояснило закупівлю дорогих авто "забезпеченням потреб оборони". При цьому в законі про Нацполіцію в переліку її функцій та завдань немає жодних обставин, пов’язаних із забезпеченням оборони.

  Як відомо, поліція розглядає пропозицію "Ніко Діамант" про постачання Mitsubishi Outlander PHEV вартістю 58,6 тисяч доларів за авто.

  При цьому, в країнах Євросоюзу в автосалонах такі авто коштують 40-43 тисячі доларів.

  Нагадаємо, у 2010 році аферу із закупівлею за завищеними цінами бурових установок для "Чорноморнафтогаз", які прозвали "вишки Бойка", також виправдовували довідкою від Торгово-промислової палати Криму.

  Теги : МВС Арсен Аваков авто держзакупівлі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів