АП планують перенести: на Банковій створять музей або продадуть будівлю

  17 Червня, 2019 16:12
  Команда нового президента планує реформувати Адміністрацію і зробити її доступнішою для відвідин громадян.

  Команда глави держави Володимира Зеленського найближчим часом покаже реформу Адміністрації президента, згідно з якою орган перенесуть в інше місце – з відкритою комунікацією та у форматі "open space".

  Про це в ефірі розповів голова АП Андрій Богдан.

  За його словами, нині відомство асоціюється із "домінантою, яка визначає всі категорії життя". Натомість команда нового президента це уявлення хоче змінити, реформувавши АП.

  Богдан зауважує, що реформа стосується перетворення АП у "справжній європейський орган, у якому сконцентруються науковці та інтелектуали", аби формувати політику Зеленського у розвитку держави.

  "Ми плануємо переїзд в інше приміщення. І там, дійсно, будуть скляні стіни, там буде open space, робочі групи і відкрита для спілкування територія, куди зможе прийти простий українець у певну частину і побачити, що там – прості українські громадяни, яких народ взяв тимчасово на роботу", – сказав він.

  "Є два напрямки можливого розвитку подій. Перший – справді, продати адмінбудівлю і взяти гроші в бюджет. Але в нас є інформація, що за часи існування незалежної України не було відкрито жодного музею з історичним направленням. Ми розглядаємо, як варіант, перетворення будівлі на музей державності України", – додав Богдан.

  Нагадаємо, у команді президента України Володимира Зеленського мають намір розробити свій законопроект про судову реформу.

  Теги : Адміністрація Президента реформа Андрій Богдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів