Аласанія заявив, що на нього тиснули з метою закрити програму "Схеми"

  4 Лютого, 2019 17:37
  Зураб Аласанія спростовує чутки про заступництво в особі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Екс-голова "Суспільного мовлення" Зураб Аласанія заявив, що на нього чинили тиск з метою закрити програму журналістських розслідувань "Схеми".

  Про це Аласанія розповів в інтерв’ю виданню Страна.ua.

  З його слів, вимагали закрити програму деякі з членів наглядової ради мовника, хоч цього, каже Аласанія, вони робити не можуть.

  Аласанія вважає, що "Схеми" стала причиною невдоволення його роботою, адже журналісти неодноразово розслідували справи Порошенка та інших чиновників.

  Екс-голова "Суспільного" підкреслює, що справа не про програму як таку, а про сам проект.

  "Вимагають розірвати договір. Не продовжувати. Або не підписувати контракт. "Ти ж пам'ятаєш, що у тебе через місяць починається розгляд бюджету в парламенті?", "Ти ж пам'ятаєш, що у тебе на шиї компанія висить?", "Хочеш розмовляти - прибери. Тоді почнемо розмову", – сказав Аласанія.

  Ім’я співрозмовника Аласанія не озвучив.

  Водночас він додав, що не мав заступництва міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  "Авакова я знаю більше 15 років, ми товариші. Але це ніколи не мало значення в роботі. Я не просив Авакова відпустити мене, якщо мене ловили на дорозі ДАІшники. Так і він не може нічого сказати мені з приводу моєї роботи», – говорить Аласанія.

  Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада Суспільного телебачення більшістю голосів проголосувала за розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією. За даними джерела, ініціатива щодо звільнення Аласанії належить Адміністрації президента. Сам Зураб Аласанія пізніше заявив, що готуватиметься до суду та не бачить об’єктивних причин свого звільнення.

  1 лютого Аласанія показав проект рішення, у якому Наглядова рада НСТУ закидала відстороненому з посади голові правління Суспільного мовлення Зурабу Аласанії те, що він не показав Хресну ходу за єдину помісну церкву, засідання Генасамблеї ООН та один з економічних форумів, де був присутній чинний президент Петро Порошенко.

  Теги : Порошенко аласанія Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів