Активіст розповів, як ГПУ з Нацполіцією зганьбили Україну: Саботаж та покривання

  10 Сiчня, 2019 14:43
  За словами одеського активіста, через бездіяльність правоохоронців свій сенс може втратити головний речовий доказ у справі про замах на нього.

  Глава одеської організації партії "Сила людей" Олег Михайлик, в якого стріляли наприкінці вересня 2018 року, поскаржився на саботаж співробітників Національної поліції і Генеральної прокуратури.

  Як написав він у себе на сторінці в Facebook, на 9 січня йому призначили операцію з вилучення кулі з легенів в одній з клінік Німеччини. Однак, за його словами, поліція і прокуратура досі не оформили документи про надання йому міжнародної правової допомоги, через що весь свій сенс може втратити головний речовий доказ у справі про замах на нього.

  "Саме ця витягнута куля може нести в собі той потужний "законсервований" потенціал для розкриття цього резонансного злочину. Саме куля могла б вивести не тільки на виконавців замаху на мене, але і на посередників і навіть на замовників", – зазначив Михайлик.

  На його думку, українська правоохоронна система не просто в черговий раз показала свою повну неспроможність на всю Україну, а й зганьбила себе перед обличчям іноземних партнерів.

  "З часом, я в цьому абсолютно переконаний, цей саботаж і покривання вбивць дуже дорого їм обійдеться. Ми згадаємо їм все. І за все це їх обов'язково спитаємо", – додав він.

  Нагадаємо, 22 вересня 2018 року на Михайлика напали у дворі біля його будинку.

  Теги : ГПУ замах Одеса напад Сила людей Нацполіція Олег Михайлик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів