У власти нет ничего украинского, кроме вышиванок

  26 декабря, 2016 18:17
  Гаага к нашим преступникам все ближе и ближе

  Пройшов вже місяць, як дурне повернулося з європейського турне. Це в перекладі означає: «Петя Ліпецький повернувся з саміту Україна-ЄС» і привіз довгоочікуваний безвіз, але не для народу України, а для українського лісу-кругляку.

  За хабар у 600 млн євро український брехун-грабун пообіцяв найближчим часом відмінити мораторій на поставку нашого лісу. Можна прямо сказати, що повітря, яке поки що залишається в українців, – це наш ліс. Це запорука здоров’я українців, це можливість себе прогодувати за рахунок всього, що нам дає ліс: гриби, горіхи, ягоди і таке інше. Чисте повітря, яке нам дала природа і Бог, вирішив забрати у людей негідник разом зі своєю сворою шакалів. Якщо народ дозволить зараз це зробити – це буде останній крок перед продажем землі, а потім нічого вже не залишиться, окрім як продавати людські органи. Адже для чого вони українцям, якщо в них хочуть забрати повітря, яким зараз ще можна користуватися безкоштовно. А коли знову почнуть знищувати ліси – у людей навіть не буде чистого повітря.

  Люди, чому ви мовчки спостерігаєте за тим, що відбувається? Ви повинні об’єднуватися і виходити захищати своє життя. Я вже не говорю про їжу, роботу, пенсії, тарифи. Петя Липецький посягнув на ваше життя, на життя ваших дітей і онуків. Немає часу чекати, що хтось вас захистить. Ніхто і ніколи, крім вас самих.

  Ви вже повинні зрозуміти, що таке Європа, і чи потрібні ми їй. Ні! Їм потрібні лише наші ліси, наша земля, наші робочі руки батраків, а також наші органи, які вони будуть у нас брати вже незабаром. Про це недавно говорила наш Міністр охорони здоров’я і вимагала прийняти закони, які б дозволяли торгувати людськими органами – вашими і ваших дітей.

  А чого ви чекаєте? Коли колонами поведуть на убой? А що ж залишається робити з тими українцями, якщо вони такі живучі? Їх морили голодом в 30-ті роки. Вижили. Вішали, вбивали під час Другої світової війни. Вижили. Вивозили в Сибір після війни. Вижили! Але тепер прийшли нелюди, які протягом майже трьох років морять голодом, але українці виживають. А тепер за хабар можна продати повітря і подивитись, чи ці кляті вперті українці виживуть. І якщо виживуть – тоді вже почнуть їх продавати по частинах. Хочу вас запитати: ви цього чекаєте!?

  У тих людей, які сьогодні при владі, немає нічого українського, крім вишиванок, які вони одягають, щоб показати, що вони щось мають українське. Але це й усе. Я ніколи не повірю, що українці можуть так ставитись до своїх братів і сестер, до своєї землі, якщо вони дійсно українці. Я тут спеціально не говорю про патріотизм, бо у цих перевертнів його немає і ніколи не було. Але люди, які живуть на нашій землі, незалежно від національності, в першу чергу повинні бути українцями, як у Франції – французами, в Німеччині – німцями, в Америці – американцями, і любити свою землю, природу, людей, країну, а не грабувати її вдень і вночі, не продавати за хабарі. Все найдорожче, що у нас ще є – це чисте повітря. От вам і Європа, яка на кожному кроці нам говорить, що вони хочуть, аби Україна була заможною країною без корупції, а самі за хабар хочуть відібрати у нас наші ліси – наше багатство.

  Я завжди казав, кажу і буду казати: нікому не вірте. Всім цим Європам не потрібна сильна та багата Україна. Сильна та багата Україна потрібна тільки українцям. А усім іншим Україна потрібна як сировинний придаток, де можна розтягувати все за хабарі. А президент-самозванець разом з ВР і всією правлячою шоблою перейшов уже на вищий рівень: тепер беруть хабарі у Європи. Мені дуже цікаво буде почути теперішніх негідних «пейджерів» Петі–грабуна, які зараз будуть не вилазити з усіх каналів ТБ і розповідати українцям, яке велике благо для України – продаж наших лісів.

  Є кілька «пейджерів» Блоку панамський патріотів. Найвидатніший із них – Ваня Вінник, банальний шахрай, який вкрав у банків 370 млн гривень, і на якого відкрито кримінальні справи. І щоб не потрапити в тюрму, йому прийшлось купити депутатський мандат і тепер виконувати роль «говорящої голови», але з високим рівнем явно вираженого дебілізму. Це дрібний злодій, який тільки каже, що може щось вкрасти. Тільки подивіться на нього! Але мені дуже дивно, що телеканали крутять його щодня – це вам і рівень української журналістики. Таких, як він, треба показувати лише в кримінальній хроніці, а не робити йому рекламу, штовхаючи таким чином на інші злочини.

  Другий «пейджер» – це такий собі Гончаренко – сепаратист-провокатор, якому також прогули в тюрмі ставлять за підрив державності України і агітацію проти України. Петя підбирає собі таких самих злодіїв, як він сам – брехунів і провокаторів.

  На третьому призовому місці «пейджерів» Петі-грабуна – ще кілька років тому мало примітний депутат від Житомира Боря Розенблат. Для нього потрібний спеціальний перекладач, який би встигав перекладати цей словесний понос, що він його постійно несе. Це просто жах – набір слів і більше нічого. Як у конструкторі для дітей «Склади сам», а тут – «здогадайся сам».

  Дуже помітно, що лава піздунів у Пороха дуже коротка, доводиться підбирати все, що попадеться. Ще раз підтверджується принцип, за яким живе Петя Липецький.

  Вийшов маленький міжнародний скандал у нашого гаранта після тяжких переговорів у Японії, адже не захотіли японці їсти те, що в народі називають цукерки Рошен. І відмовились, сказавши, що не відповідають якості для споживання. І не дивно. Навіть батько нашого гаранта донедавна не їв того, що виробляє його Петро, а замовляв ящиками у іншого українського виробника, якого його син разом зі своєю бандою рік тому захопив разом з силовими структурами, а саме: СБУ та її керівником Васею-шофером, смотрящим за МВС кримінальним злочинцем смердючим Мусею-Аваковим.

  Отже ця банда разом з мародером Пашинським вже рік знищують конкурента Петі-грабуна, незважаючи навіть на те, що вони залишили батька гаранта без «Чорносливу в шоколаді», але українці повинні їсти тільки Рошен.

  Грабун вдало передав фабрики Ротшильдам. Я недавно приїхав зі Львова і бачив, як активно і всліпу «Родшильди» розвивають свій бізнес Рошен. Усі центральні місця ідуть тільки під Рошен. Вибір був правильний, вміють англійці робити бізнес, справно працюють, вже не мають конкурентів і будують-будують магазини кругом. У мене є ідея: давайте віддамо Україну в сліпий траст Родшильдам і якщо вони будуть працювати такими темпами, як з Рошеном, то за рік вся Україна буде виглядати так само красиво і добротно, як сьогодні виглядає Рошен на фоні знедоленої, знищеної, пограбованої уродами України, що захопили владу і не збираються її добровільно віддавати. Я за те, аби Україну віддати в сліпий траст, поки ще щось з неї залишилось. Родшильди не дадуть красти, брати забарі, вирубувати ліс, захоплювати підприємства, обкрадати бюджет. А так доведеться користуватися тим, що після себе залишила теперішня бандитська влада.

  До Львова їхали по дорозі, яку збудувала «влада попередників», та що «злочинна», три роки тому, і вже три роки вона без ям і не потребує ремонту. У Києві також куди не їдеш – кругом мости, естакади, які зробили ці «негідники від злочинної влади».

  А що ж зробили патріоти – єврооптимісти? Давайте перерахуємо:

  1. Здали Крим;
  2. Розгорнули війну на Донбасі, яку майже три роки не називають війною;
  3. Знецінили гривню до 26-27 грн за 1 долар;
  4. Довели до загибелі тисячі наших військових і добровольців;
  5. В рази підняли тарифи на комуналку;
  6. Знищили тисячі підприємств;
  7. Знищили всі економічні зв’язки зі Сходом (крім бізнесу Петі Липецького);
  8. Більше 2 мільйонів людей змушені залишити своє житло і поневірятись по всій Україні;
  9. Майже 1 мільйон молодих людей виїхало на роботу в Польщу
  10. 65% українців за першої можливості мають намір емігрувати з України;
  11. Довели до банкрутства 85 банків;
  12. Збільшили капітал російських банків від 8% до 44%;
  13. На мільйони зменшилось населення України;
  14. Повністю знищили інвестиційний клімат в Україні;
  15. Україна на другому в світі місці за смертністю;
  16. Україна – найбільш корумпована країна в Європі і займає перші позиції за корупцією в світі;
  17. Україна за усіма економічними показниками перебуває на грані дефолту.
  18. Довели відносини з Ізраїлем до ворожнечі.

  Перераховувати ще можна довго. Найбільше досягнення – це те, що українці скоро все будуть мати під маркою «Петя-грабун», тому що в Україні розвивається тільки той бізнес, який має безпосередній стосунок до людини на прізвисько «Петя Ліпецький». Решті свори, яка крутиться біля корита, дали на розграбування бюджет, а це армія і всі замовлення, наука, МВС під чітким розкраданням Мусі та його поплічників: Антоніни Геращенко, Петренка, Пашинського, Турчинова, Парубія, Яценюка, Кличка.

  Це саме вони вбивали людей на Майдані, а тепер дуже їм страшно від того, що Янукович почав говорити і розповів саме про них. Цих перевертнів дуже багато, і вони бояться, щоб всю правду не дізналися люди. Як на мене, немає нічого страшного в тому, що Яник почав говорити, – наші люди розумні, самі розберуться, де правда, а де брехня. А так виходить, що Яник у всьому винний, але не має права нічого сказати. Цікаво, хто вирішив, хто має говорити, а хто має мовчати? Для мене є досить показовим, що жодна європейська інстанція, на які наші самозванці люблять посилатися, коли їм вигідно, не визнала Яника винним у чомусь. А мені здається, що ті, хто незаконно захопив владу під час Майдану, якби мали докази вини Яника, то давно б уже довели це до логічного кінця і підтвердили свої звинувачення на ділі, а так лише на словах без доказів.

  Правду не сховаєш. Ви, нешановні, незаконні захоплювачі влади, зробили багато злочинів, за які скоро прийдеться відповідати по всій строгості Міжнародного трибуналу.

  Щось мені здається, що Гаага до наших злочинців все ближче і ближче, навіть Юрко-алкаш поїхав на оглядини, щоб розповісти своїм спільникам, що кому і скільки світить. Уявіть собі, люди, як їм страшно. Ви добре пам’ятаєте, який був переполох кілька тижнів тому, після перемоги Трампа. Муся-Аваков досі пускає не французькі парфуми, а навпаки. Такий запах, що переїхав із готелю Київ кудись до лісу, щоб менше було чути. Але це ж був тільки лиш перший крок до Гааги, до кримінального трибуналу всіх решти негідників, вони пройдуть дуже скоро під керівництвом Петі піздуна-грабуна. Думаю це буде швидше, ніж Паша Петренко встигне побудувати нову тюрму. А щоб це сталося досить швидко, ви, громадяни України, повинні показати, що ви дійсно громадяни, а не бидло, як вони про вас думають. Ви повинні вийти і загнати їх в Гаагу, інакше ще трохи часу, і вони поженуть вас на продаж ваших органів, і тоді вже нічого не можна буде зробити.

  Злочинці, які нищать Україну і ведуть народ до загибелі – це Порошенко, Парубій, Яценюк, Турчинов, Гройсман, Муся-Аваков, Гонтарева, Кубів, Пашинський, Блок панамських патріотів, Бандитський Фронт.

  Далі буде… 

  Теги : Гройсман МВД Порошенко Рошен взятка Арсен Аваков Янукович сергей пашинский Евромайдан Андрей Парубий Европа Александр Турчинов бюджет лес «ЖЛ» Иван Винник рейдерство Липецкая кондитерская фабрика
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив