Почему вскоре Порошенко может повторить ошибку Кучмы и Януковича?

  23 января, 2017 14:51
  Мечты и надежды наших горе-политиков и обслуживающих их политлохов не осуществились, как они того ни хотели, и Дональд Трамп – Президент США

  Хочеться побажати Трампу, щоб Бог допоміг зробити все, що він сказав у своїй інавгураційній промові. Більшість громадян США вірять, що так і буде.

  Після перемоги Дональда Трампа на світ чекають великі зміни: не даремно все політичне активне життя завмерло, і всі чекають перших кроків нового Президента. Більше хочеться зупинитися на тому, що в найближчий час, на мою думку, буде відбуватися навколо України та її громадян.

  Україну чекають зміни як в міжнародній політиці, так і у внутрішній.

  На сьогодні з’явились перші кроки спроби пудрити мозок Трампу – це тупе рішення Бариги зупинити роботу Липецька. Барига хоче перевірити, чи прожує його перший крок і «розводняк» адміністрація нового Президента. 
  Якщо ні, то тоді Барига спробує ще кілька варіантів: знову почне обіцяти по кругу все те, чим підірвав мозок, на його думку, всім західним партнерам України протягом майже трьох років.

  Барига весь цей час думав, що він їх розводить, як лохів, але глибоко помилявся. На самому початку вони йому повірили тільки тому, що ні один із західних лідерів не міг собі уявити, що такий патологічний брехун міг бути обраний народом України. В той час вони більше вірили народу України, порівнюючи зі своїми громадянами, які ніколи не оберуть до керівництва брехуна і злодія. 

  Але добре вивчивши Україну, вони ніяк не можуть зрозуміти, як протягом двадцяти п'яти років громадяни України обирають таке сміття для управління і тепер оцінюють поведінку Бариги по виконаним обіцянкам. Тільки тоді вони роблять крок до виконання того, що пообіцяли. 

  Ми це яскраво бачимо на прикладі виконання вимог по безвізу, де Барига пообіцяв, що перестане красти і буде боротися з корупцією – це було першою вимогою Європи, прийнятою на папері. Як кажуть, папір все витримає, а в реальному житті ніхто навіть і не думав припиняти красти чи боротися з корупцією. Бо хто у нас найбільший злодій? Це той самий Барига, який всім обіцяв не красти і всі його сраколизи, такі як Ірця Геращенко і інші, на кожному кроці кричать, що вони все виконали, а Європа все одно не дає безвіз.

  Пані Геращенко, скажіть своєму Баризі, що треба виконувати обіцянки, а не грабувати свій народ і Україну, бо це головна вимога не тільки Європи, але і президента Трампа.

  А чекає Україну два варіанти. Варіант №1: думаю, в найближчий час Барига отримає повідомлення від адміністрації США виконати все, що обіцяв протягом трьох років громадянам України і іноземним структурам, а якщо ні – тоді буде різка зміна у відношенні до Головного Бариги України. Ультиматум буде жорсткий і короткий з обмеженням в часі для виконання. Що залишиться робити Баризі в такому випадку? 

  Лише похоронити себе своїми ж руками, тому що виконати все що наобіцяв за всі роки не можливо, а не за горами ще прийдеться повернути все награбоване і здати всіх злодіїв з найближчого оточення. Трамп – це не Джо Байден, якого вдалося купити разом з потрохами, віддавши його сину нафто-газовий бізнес України. 

  Тут треба відповідати за свої вчинки, а також за втручання у вибори, за що в США кримінальна відповідальність до 25 років ув'язнення і можна загриміти ще крутіше ніж Лазаренко або як Норьега. На таку перспективу вже собі заробив Головний Барига.

  Який вихід для Бариги? Варіант №2: піти по перевіреному шляху, по якому ішов Кучма після звинуваченні у вбивстві Гонґадзе, коли Захід від нього відвернувся. Так само зробив Янукович після європейського саміту у Вільнюсі 28 листопада 2013 року. 

  Я дуже добре пам'ятаю уривок розмови між Меркель, Януковичем і Литовським президентом коли, Яник казав, що його залишили один на один з Москвою і він ледве витримує шалений тиск Москви. Тоді Янукович просив у Європи підтримки, яку вони йому не надали, і тоді він різко розвернувся в сторону Москви, як і Кучма в свій час.

  Не дай Бог, але це саме може зробити Барига, бо це йому зробити набагато легше, ніж виконати все те що наобіцяв.

  Давайте більш детально проаналізуємо цей варіант. Виконати те що обіцяв в Мінську, на мою думку, нереально, хоча він думав, що якось протягне час і щось вдасться зробити. Навіть готував якісь там закони про статус Донбасу вибори і т.д. Я буду зупинятись тільки на основних обіцянках, але тепер зрозуміло, що все це в Україні не пройде, а виконувати треба. 

  По Мінську є багато вимог, які треба виконати. Ще одна біда – проведення реальних реформ. Велика проблема, як їх провести, якщо сам краде безбожно і вся челядь туди ж. З кого починати? Нема з кого, бо всюди всі свої і скільки зусиль потрачено для того, щоб їх розставити на всі ці посади. Як же можна тут щось змінити? Проблема!

  Всі органи створені для замилювання очей Заходу, а невгамовний Захід все одно чогось хоче і вимагає, навіть перестали під обіцянки гроші давати. Знов проблема!

  Але найбільша проблема, як задушити свободу слова і закрити роти окремим критикам, які ще можуть казати правду про Баригу-злодія і його челядь. І тут той клятий Захід буде перешкоджати.

  А не краще плюнути на всіх цих західних демократів, які так тиснуть і все хочуть якихось реформ і змін, й відкрито почати дружити з тими, хто добре справляється з тими проблемами. А найближчі друзі вже давно плюнули на ті Європейські цінності і живуть собі, грабують свої народи, царюють по багато років, плюють на всі закони і демократію – і все це так близько – тільки рукою подати. 

  Всі так чекають на Баригу, там всі однакові. Вони дуже добре розуміють без слів, що є багато бізнес-інтересів там і дуже багато спільного, а саме головне – можна красти самому і челяді, бо там це – норма. Це зручне місце –Росія і Митний Союз.

  Залишається тільки одна проблема – як пояснити своїм лохам, чому так. Челядь і Верховна зрада з радістю підтримає проросійський вектор, бо їм також вже набридло постійно ховати те, що накрали. 

  А ті європейці зі своїми цінностями вже дістали, кожен раз щось нове придумують, якісь е-декларації і таке інше. Вже стало так тяжко красти, тяжче ніж працювати, дістали вони зі своїми цінностями і весь час зазіхають на святе – на вкрадене.

  Баризі Захід й тут допоміг – буде легше переконати крадіїв з Верховної зради проголосувати за зміну вектора на Росію. А якщо хтось захоче заперечити, для того є кум – гроза німецьких поліцейських і український зек Юга Пуценко, який швидко переконає, як погано в тюрмі, де він був, і як добре у Верховній зраді, з е-декларантами проблем не буде.

  Залишається біомаса, але й тут Барига себе почуває, як сир у сметані. Вже не один раз народ проковтнув, що він їм згодовував, а черги в магазинах Рошен є й досі – значить, народ хаває. Тоді і з Росією, і з Митнгим Союзом проканає.

  І я не хочу, щоб так сталося, але таке може бути: почнеться повне ігнорування вимог Заходу, затягування виконання вимог і обіцянок, які давались раніше. 

  Все, що зв'язано з реформами, буде зупинено, щоб терпіння Заходу якнайшвидше лопнуло, що фактично робиться зараз. 

  Найближчим часом Захід поступово почне знімати санкції з Росії і першою буде США, за нею багато європейських країн, які з нетерпінням чекають цього моменту, бо їхні бізнеси вже реально дістали всі ці обмеження невідомо заради чого, і тоді почнеться повне ігнорування українського Бариги на Заході. 

  Риторика Західних дипломатів майже не зміниться, але буде більш повернутою до народу України, вони будуть говорити, що підтримують народ у їхніх реформах, даючи зрозуміти, що якщо ви хочете підтримки, женіть в шию теперішніх Бариг від влади і робіть зміни. Тільки тоді для вас буде реальна діюча підтримка.

  Після дуже влучної системної всеохоплюючої пропаганди на олігархічному телебаченні про те, як Захід нас зрадив і відновив всі відношення з Росією, на екрані з’явиться Головний Барига і розповість, який Захід і всі його політики погані, як вони перекреслили всі бажання України щодо інтеграції в Європу, які вони меркантильні і думають тільки про гроші. І всі канали з радістю почнуть говорити те ж саме, ніби під копірку, бо це канали олігархів, які підтримують повернення до інтеграції з Росією і Митим Союзом. 

  У вішанні лапші на вуха Барига чемпіон світу, його тут ніхто не переможе. Він почне співати про те, як західні негідники Україну залишили один на один з Росією, що тепер на дуже невигідних мирних умовах з Росією він змушений рятувати Україну і підписати мирні угоди.

  Не даремно Сурков кілька днів тому сказав керівникам сепаратистів, щоб вони готувались для переходу під юрисдикцію України. Всі прекрасно знають, що закулісні переговори в цьому напрямку велись і ніколи не припинялися, але треба підготуватися до таких змін досить ретельно, щоб не збурити народ України. 

  Для того вже давно підготовлена нацгвардія, забезпечена всіх необхідним в рази краще, ніж збройні сили. Не даремно негідники з найближчого оточення Бариги говорять про державний переворот, а якщо так станеться – це й буде державний переворот, тому що Україна розвернеться на 180 градусів у своєму розвитку й повернеться туди, де ще ніколи не була після 25 років незалежності.

  Хочу звернутись до всіх жителів України, що я особисто не хочу, аби так сталося, як і більшість українців, родичі яких за всі роки боротьби за Незалежність України віддали своє життя. Всі тверезо думаючі українці цього не хочуть, але я вважаю своїм обов'язком попередити всіх про можливий сценарій.

  Я згідний прийняти будь-яку критику на свою адресу і також молюсь Богу, щоб цього не відбулось. Я багато років прожив за кордоном, і мені є з чим порівнювати.

  Я хочу побажати Україні процвітання, розквіту, побудови європейського життя тут, щасливих усміхнених здорових багатих людей і щоб те, що написано мною, не відбулось, а в найближчий час українці змінили владу Бариги й до влади прийшли правдиві українці, які люблять Україну.

  Оригинал текста

  Теги : США Порошенко Рошен сурков Янукович Кучма выборы Запад вооруженные силы переворот
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив