Парадокс Пашинского: "сесть", чтобы выжить

  6 февраля, 2017 14:26
  Каждый раз, когда собираюсь написать пост, есть желание написать что-то положительное из жизни Украины. Но, к сожалению, в памяти не могу ничего найти

  За останні три роки, після захоплення влади такими «великими» діячами 21 століття, які сьогодні дограбовують і нищать Україну, не сталося нічого позитивного для українського народу.

  Дуже чітко видно, що ці гореправителі отримали завдання на повне знищення народу і країни. І саме це у них успішно виходить. Таке враження, що багато років до моменту захоплення влади цих негідників звозили в Україну саме для її майбутнього знищення.

  Всіх цих «привезених» можна перерахувати, їх всіх добре знають. Але, як завжди, нічого не обходиться без своїх місцевих душогубів-зрадників, яких в Україні вистачає. 

  Якраз сьогодні хочу більш детально зупинитись на двох, на мій погляд, найбільш яскравих представниках сьогоднішніх душогубів-грабіжників, катів українців, з руками по лікті в крові, а саме істот в зовнішньому обліку людей: це Істота Турчинов і його доповнення Пашинський.

  Свій політично-шахрайський шлях ці дві потвори розпочали в команді Тимошенко і довго ішли з нею рука об руку, поки були потрібні одне одному і одне одного досить добре доповнювали. Але в якийсь момент пташенята гнізда Тимошенко виросли, стали самостійними коршунами, прихватили килими з офісу Тимошенко і пішли грабувати самостійно, пройшовши добру підготовку в інкубаторі під назвою «Партія Батьківщина». 

  Я майже три роки чекав, що пані Тимошенко або хтось із цього інкубатора виступить і відмежується публічно від цих потвор. Таким чином, вони могли б хоч зробити вигляд, що партія "Батьківщина", засуджує дії своїх вихованців.

  Але, на жаль, за весь час ми цього не почули. Можна зробити висновок, що все, що роблять ті виродки, ніхто із команди Тимошенко не засуджує, а значить підтримує. Ось саме це і є їхня ідеологія – народу говорити красиві слова а діяти точно так, як діють їхні «викормиші».

  Ось вам і Тимошенко. Скажи мені, хто твій друг, і я скажу хто ти.

  Звертаюсь до всякого роду критиків, ботів і всяких політлохів і т.д! У мене нічого персонально до Тимошенко чи когось іншого немає. Я пишу про всіх, хто сьогодні при владі, і про Головного Баригу і про Мусю-Авакова, і про Недорозвинутого Парубія, і про грозу німецьких поліцейських прокуратора Югу Поценка, і про найкращого сбушника серед водіїв та найкращого водія серед сбу-шників – контробандиста Васю Грицака, і про алкаша-рейдера Петренка, і всіх інших потвор, які сьогодні захопили незаконно владу в Україні і знищують її народ.

  Усі вони – це викидні Революції, які дуже скоро будуть відповідати по всій строгості закону військового часу.

  Отже, перейдемо до двох найстрашніших потвор сьогодення, і одна із них – це "Пастор". Цікаво подивитися на цю паству, яка слухає проповіді потвори в образі людини з такою кількістю небезпечних кримінальних злочинів, які порушують всі божі заповіді.

  Серед біблійних заповідей є: не вбий і не вкради. 
  Вбивця і грабіжник "Пастор" несе Слово Боже до своїх прихожан. Я можу це пояснити тільки так: в Слові Божому написано «не вбий і не вкради» один раз, а вбивати і грабувати багато разів можна. Це як в історії з громадянством Коломойського – два громадянства заборонено, а три можна.

  Для мене може бути тільки таке пояснення. Можливо, є якісь інші? Хто знає – пишіть. Дійсно, дуже цікаво, як ця потвора спілкується з своїми прихожанами. А, можливо як у єврейській приказці: «от шабата до шабата брат обманывает брата». Але цікаво, як потвора може нести Слово Боже.

  Трохи більше зупинюсь на жертві аборту часів СРСР – Пашинському. 

  В середні віки у кожного короля був свій шут. У нас це місце забронювали назавжди для Ляшка. Також завжди був свій виродок типу Квазімодо. В нашому королівстві такою квазімордою і є Пашинський.

  Хочу якнайшвидше закінчити про нього писати, тому що так бридко, хочеться бігти в душ і змити навіть думки про цю потвору. 

  Всі з нетерпінням чекають, коли його заарештують за тяжкі тілесні ушкодження, які він наніс людині перед Новим Роком, і фактично зробив людину інвалідом, простреливши хлопцю ногу.

  Хочу всіх розчарувати: квазіморду не посадять і для цього є декілька причин. Перша: він з команди злочинців, які використали надії людей і незаконно захопили владу. А своїх, як ви знаєте, у бандитів до часу не видають. Видають тільки тоді, коли рятують себе, а зараз ще не час.

  Друга найважливіша причина: квазіморда є якраз той, хто вчинив найбільше злочинів на Майдані – вбивств і провокацій. Він якраз був одним із основних виконавців брудних справ тільки по одній із причин – в нього на більше не вистачає розуму, окрім на виконання чужих злочинних наказів. А виконував він їх дуже чітко. Результат – це Небесна Сотня і вбиті беркутівці. А зараз він курка, яка несе золоті яйця для Головного Бариги України, в зубах носить гроші, які крадуть з оборонного бюджету і оборонних замовлень. 

  Третя причина. Він вже досить сильно дістав всіх зі свого оточення, і вони хочуть від нього здихались. Але поки що терплять. Про арешт не може бути мови, тому що та потвора розкаже все і про всіх, що відбувалося за останні роки. Для його оточення є тільки один вихід, як його позбутися: це фізична зачистка. І вони готові на це піти, якщо не буде іншого варіанту закрити йому рот.

  Квазіморда дістала вже всіх не тільки в "Бандитському фронті" але і в адміністрації головного Бариги, і в судах, і в прокуратурі, і, навіть, свого друга Мусю-Авакова. І тому всі чекають команди «фас», щоб він замовк. Команда може бути скоро.

  Для квазіморди найкращий варіант – це самому попроситися в тюрму, якщо він хоче хоч на деякий час зберегти себе. Тому що як тільки в Україні почнеться щось подібне третьому Майдану – його першого розберуть на сувеніри, навіть для сім'ї нічого не залишиться.

  В мене для тебе порада, Серьожа! Просись в тюрму, там тебе захистять, інакше буде погано! "Твої" твоїми ж методами тебе заставлять замовкнути.

  Отже, біжи, Серьожа, біжи в тюрму, рятуй свою жопу. 

  І традиційно, список злочинців, які нищать народ і Україну: Порошенко, Гройсман, Парубій, Турчинов, Яценюк, Муся-Аваков, Петренко, Грицак, Луценко, Гонтарєва, Пашинський, Кубів, Гелетей.

  Вони повинні відповісти першими за всі злочини проти народу України і самої України.

  Оригинал текста

  Теги : Гройсман Порошенко Арсен Аваков Павел Петренко Арсений Яценюк Тимошенко Батькивщина сергей пашинский Юрий Луценко Андрей Парубий Александр Турчинов Валерий Гелетей беркутовцы Небесная Сотня
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив