Дипломатия "по-новому" или Попрошайки представительского уровня

  27 марта, 2017 13:40
  О провальной внешней политике украинских дипломатов в США, и почему с сегодняшними представителями украинской власти Запад и Трамп не будут разговаривать

  Порошенко, Аваков та інші "політики", які не приховували критики на адресу кандидата в президенти Трампа, а потім поспішно видаляли статуси із Фейсбуку, назавжди зганьбили Україну перед Америкою (хоча ганьблять вони Україну однією своєю присутністю в політиці). Тому міжнародні відносини з Америкою безнадійно зіпсовані. Трамп не пробачить.

  Щодо Посла України у США Валерія Чалого.
  Як дипломат він себе вичерпав. Для всіх було очевидно, що Клінтон ніколи не переможе (сім’я Клінтон найбільш корумпована і неблагонадійна для Америки, їм вдалося прийти до влади з допомогою ліберального крила Демократичної партії, які їх підтримали).

  Чалий, отримавши вказівку від Порошенка, лобіював Клінтон, організував пункт по «травлі» членів команди Трампа під час виборчої кампанії. Скоро стане відомо, хто давав гроші на передвиборну кампанію Клінтон, і ми побачимо багато українських прізвищ.

  Але виграв Трамп, про його майбутню перемогу я говорив ще у жовтні 2016 року у своєму блозі.
  Україна повела себе гірше за усі дипломатичні установи світу. Адже більше ніхто відкрито не підтримував одну сторону. І взагалі, в Америці втручання у вибори іноземної країни – це порушення закону.

  Я багато буваю за кордоном і часто чую, як, наприклад, у США або у Швейцарії, називають українських політиків – «beggar», тобто «жебрак». Цілий міністр закордонних справ Павло Клімкін на будь-якому заході, незалежно від того, стосується він фінансів, чи ні, просить грошей. Або Президент України, який приїжджає в різні країни і каже, що потрібні гроші. При цьому нас просять не торгувати з РФ і підтримувати санкції, а ми торгуємо в «повний зріст».

  Усі американські політики поділяються на дві категорії. Демократи діють за принципом покращення соціальної політики для втримання при владі за рахунок соціальних програм і допомоги, а також прийнятті більше людей в Америку для більшої кількості голосів. Республіканці ж зовсім інші. Їх ще називають «old money», тобто старі гроші. В основному, «республіканці» – це партія тих старих грошей, які витікають від Буша старшого, Рейгана, а то й глибше. І от вони дуже нетолерантні та агресивні до злодіїв і крадіїв. Бо виховані на інакших принципах. Взагалі, якщо проаналізувати політику США, то американці завжди говорять так: республіканці приходять і заробляють гроші два терміни, через 8 років приходять демократи, спустошують казну до неможливості… – і далі по колу.

  Купити Клінтонів не так складно. А купити республіканців неможливо. Соросу вдалося купити Маккейна, але той часом забуває, як його звати.
  А Сорос буде робити все, щоб Україні було погано. Це покоління, яке народжене до Другої світової війни. І так виглядає, що Україна їм ніби принесла більше зла, ніж фашистська Німеччина.

  Я вважаю, що на українській дипломатії в США можна поставити хрест.

  Оригинал текста

  Теги : США Сорос Порошенко РФ Арсен Аваков санкции Хиллари Клинтон Чалый Дональд Трамп
  ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ
  Комментарии
  1000 символов осталось


  Архив