"Злиті" справи Холодницького: активісти створили реєстр закритих топ-корупційних проваджень

  16 Листопада, 2018 08:47
  Деякі зі справ, зокрема про "рюкзаки Авакова", зауважують у ЦПК, вже "поховані" остаточно.

  Центр протидії корупції (ЦПК) створив сайт, на якому опубліковано низку неправомірно закритих Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою кримінальних справ.

  Назва ресурсу – Реєстр злитих справ САП. Наразі тут зібрано інформацію про 13 справ топ-корупції, в яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскацію для їхніх фігурантів.

  Деякі із проваджень, зауважують у ЦПК, як так звана справа "рюкзаків Авакова", котру закрили щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря, уже "поховали" остаточно.

  Частину із цих справ прокурори ще можуть "реанімувати" й належно відстояти у судах.

  "Зафіксованих на "акваріумних плівках" фактів більше ніж достатньо, аби генпрокурор Юрій Луценко перестав покривати свого підлеглого Назара Холодницького та нарешті підписав йому підозру за результатами розслідування, яка, за даними ЗМІ, готова ще від літа 2018", – зазначив голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

  Другий крок, за словами активістів, перезапуск САП через звільнення керівництва, а також недоброчесних прокурорів. Для цього Верховна Рада має підготувати та ухвалити відповідний закон.

  Нагадаємо, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін вважає, що "рюкзаки Авакова" стали найяскравішим прикладом того, як у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі "зливають" справи.

  Теги : Шабунін центр протидії корупції Назар Холодницький САП рюкзаки Авакова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів