Зеленський за кермом Tesla попередив українців про шахраїв на виборах

  16 Липня, 2019 10:41
  Президент закликав українців бути уважними на виборах в Раду і не голосувати "за аферистів".

  Президент Володимир Зеленський опублікував нове відео, в якому розповів виборцям про шахраїв, що йдуть на позачергові парламентські вибори.

  У своєму зверненні Зеленський закликав українців бути уважними на виборах до Верховної Ради і не голосувати "за аферистів".

  На короткому ролику видно, що політик їде за кермом по бульвару Лесі Українки. Можна роздивитися і марку авто – це електромобіль Tesla.

  "Що стосується парламентських перегонів, то політична партія, до якої я дуже добре ставлюся, я думаю, всіх переможе і ми тоді зможемо зробити нормальний парламент і уряд професіоналів", – зазначив Зеленський.

  Але зараз, за словами президента, є багато аферистів і шахраїв, які відкривають різного роду товариства і підприємства з назвою партії, "яку він не може рекламувати".

  "Я не можу називати цю партію, тому, що це вже буде агітація. Я просто особисто звертаюся до людей, які будуть голосувати за мажоритарників: подивіться, в бюлетені має бути саме зазначено: "Політична партія", а потім назва партії", – підкреслив Зеленський.  Нагадаємо, Зеленський не виключає можливості проведення дострокових виборів до органів місцевого самоврядування.

  Теги : Верховна Рада парламентські вибори Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів