Зеленський вже двічі скликав нараду щодо можливості знизити тарифи – Герус

  12 Червня, 2019 19:40
  Водночас Герус вибачився за те, що Зеленський буцімто жартував, коли обіцяв знизити тарифи.

  Представник президента в уряді Андрій Герус вибачився за невдалу фразу про "жарт Зеленського знизити тарифи".

  Про це Герус написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Хочу вибачитися за невдалу свою фразу про те, що "Зеленський жартував про зниження тарифів". Дається взнаки брак політичного досвіду, зокрема у спілкуванні із журналістами. Звичайно, тарифи це болюча тема, а тому погана тема для жартів або необачних коментарів", – йдеться у дописі.

  11 червня Герус в інтерв’ю Bihus.info заявив, що Володимир Зеленський жартував, коли говорив про високі тарифи на комунальні послуги, жартував про "Роттердам+", що це несправедливо, і що це корупційна формула, але обіцянок ніяких не давав.

  "Насправді, Президент Зеленський вже двічі скликав нараду щодо можливості пониження тарифів для населення. Але це має відбуватися не спричинивши девальвації, додаткової інфляції чи економічної кризи", – пояснив Герус.

  Серед шляхів вирішення Герус пропонує комплексний план, що передбачає зниження тарифів, де це можна зробити, демонополізації енергетичного ринку, збільшення видобутку газу і залучення іноземних інвесторів, перегляд надання субсидій тощо.

  Нагадаємо, міжнародні компанії станом на початок червня вже закачали в українські підземні сховища приблизно 515 млн куб. м газу в режимі "митний склад".

  Теги : тарифи Володимир Зеленський Андрій Герус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів