Зеленський вже давно з клоуна перетворився на мультимільйонера – експерт

  8 Сiчня, 2019 17:02
  Андрій Золотарьов вважає, що було б помилкою сприймати Зеленського як клоуна.

  Керівник аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов заявив, що було б помилкою вважати мультимільйонера Володимира Зеленського клоуном.

  Таку думку експерт висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що комерційний успіх Зеленського починався на основі партнерських відносин з бізнесменом Ігорем Коломойським і на сьогодні вони є бізнес-партнерами.

  "Зеленський, на відміну від Мінкульту і Мінстеця, зміг продати свій програмний продукт і "Нетфліксу", і "Фоксу"... знайдіть інших представників шоу-бізнесу, яких при таких успіхи можна назвати клоуном .. Він був клоуном, але став серйозним бізнесменом, він мультимільйонер", – підкреслив керівник "Третього сектора".

  Золотарьов вважає, що Зеленський займається десакралізацією фігури чинного президента Петра Порошенка.

  "Порошенко піднімає в ЗМІ патетику: армія, мова, віра. А Зеленський показує простого провінційного баригу, який дорвався до влади. Люди сміються. А сміх в політиці вбиває більше, ніж компромат", – резюмував експерт.

  Нагадаємо, кандидат на пост президента України, український актор Володимир Зеленський звернувся до товариства в соцмережі з проханням допомогти йому написати передвиборну програму.

  Теги : Коломойський Петро Порошенко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів