Зеленський розповів про зустріч з Ахметовим: Ніяких домовленостей

  19 Червня, 2019 20:53
  Глава держави зазначив, що мова йшла не про політичні речі.

  Президент Володимир Зеленський зустрічався з бізнесменом Рінатом Ахметовим, але говорив із ним не про політику, а про інвестиції.

  Про це Зеленський сказав у коментарі Українській правді під час неформальної зустрічі з журналістами в Адміністрації президента.

  "Да, зустрічався з Ахметовим. Уже була зустріч", – зазначив він.

  На запитання, про що говорили, глава держави відповів, що розповість завтра.

  "Саме завтра, тому що завтра в нас є зустріч із бізнесом українським. І я хочу звітувати, про що ми говорили і на чому ми наполягали і будемо наполягати", – сказав Зеленський.

  Він також додав, що мова йшла не про політичні речі.

  "Це багато речей. Це не політичні речі – ніяких домовленостей. Те, що ми відміняємо "Роттердам +", всі про це знають – і це буде. І буде демонополізація – і пан Ахметов це чув, ДТЕК я маю на увазі. І всі в цілому це розуміють", – наголосив президент.

  "Але є інша сторона: для кожного з нас дуже важливо зараз вкладати гроші в Україну. Наші великі бізнесмени стали багатими саме тут, саме в Україні – тому зараз, мені здається, треба всі ці гроші повертати і вкладати в Україну. Я завтра буду про це говорити", – анонсував Зеленський.  Нагадаємо, напередодні представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що теплова генерація вже не заробляє на так званій формулі "Роттердам+".

  Теги : інвестиції Рінат Ахметов бізнес Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів