Зеленський пропонує "розвантажити" суддів ВАКС, аби зосередити увагу на корупційних справах

  8 Липня, 2019 14:23
  Після початку роботи ВАКС перестане приймати до розгляду клопотання і скарги.

  Президент Володимир Зеленський вніс до Ради законопроект, яким передбачено зменшити навантаження Вищого антикорупційного суду (ВАКС) і забезпечити ефективніший розгляд справ, пов’язаних із корупцією.

  Про це інформує прес-служба Офісу.

  Згідно з проектом, ВАКС зосередиться на кримінальних провадженнях, внесених до реєстру розслідувань і закінчених НАБУ і САП.

  Після початку роботи ВАКС слідчі судді інших судів перестануть приймати до розгляду клопотання і скарги, суди першої інстанції – обвинувальні акти та інші документи, апеляційні суди – апеляційні скарги.

  Водночас клопотання і скарги, не розглянуті до початку роботи ВАКС, передаються до нього.

  "Після ухвалення відповідних пропозицій Вищий антикорупційний суд у складі 26 суддів першої інстанції та 12 суддів Апеляційної палати уникнуть надмірного навантаження, а значить – оперативно ухвалюватимуть рішення стосовно корупції високопосадовців", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявляв, що Володимир Зеленський планує внести до Ради законопроект про розширення списку суб’єктів, які підлягають люстрації, зокрема – президента.

  Теги : корупція НАБУ Володимир Зеленський Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів